AC Milán – Udinese 1:1 (kon.) | Cagliari – Juventus 0:2 (kon.)
AC Milán
1:1 (1:0)
Udinese Calcio
Úterý 02.04.2019, 19:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 30. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:21:28)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:11.

Je dobojováno. Milánský celek vedl v poločase 1:0, ale nakonec roli favorita nepotvrdil, protože s Udinese doma remizoval 1:1. Za hosty se ve druhém poločase prosadil Lasagna a vystřelil tak svému cenný bod. AC naopak důležité body v boji o čtvrté místo, které zaručuje Ligu mistrů, ztratil. Nyní mají domácí náskok na páté Lazio pouze čtyř bodů, ale Lazio má dva zápasy k dobru.
    AC Milán doma pouze remizoval s Udinese.

90+5

90+4
    Po několika zblokovaných střelách je tu rohový kop pro AC!

90+3
    AC vsadilo vše na jednu kartu, tak uvidíme, zda to domácí ještě zvládnou a získají všechny tři body.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Je před námi posledních pár minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

87
    Domácí hráč se dostal ve vápně k míči, vypálil, ale s jeho dělovkou si Juan Musso skvěle poradil!

85
    Domácí hráči vystřihl nůžky ve vápně Udinese, ale nakonec mu byl odpískán útočný faul, což se hráčům AC samozřejmě vůbec nelíbí.

83
    AC tlačí, hraje se pouze na jednu branku, ale další branky jsme se zatím nedočkali.

81
    Milánský celek má na vedoucí branku už pouze deset minut. Nebo se snad dočkáme překvapení a udeří Udinese?

79
    Domácím nelze upřít snahu, stále se tlačí dopředu a chtějí rozhodnout, ale ve finální fázi se jim nyní vůbec nedaří.

77
    Jeden z hostujících hráčů byl nyní ošetřován, ale už se opět hraje. Domácí zahrávali roh, ale nic z něho nebylo.

76
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Rolando Mandragora.

75
    Po přihrávce do vápna propadl míč až k domácímu hráči, ale ten trefil jen spoluhráče. Roh pro AC.