Mountfield HK – Liberec | 3:6 (kon.) |
Ústí n/L – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:7 (kon.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:1 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 4:5 (po pr.) |
Technika Brno – Č. Budějovice | 0:5 (kon.) | | | Slavia – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) | | | Hvězda Praha – Sparta | 1:2 (kon.) |
Vsetín – Třinec | 3:4 (kon.) | | | Tábor – Pardubice | 0:12 (kon.) | | | Chomutov – Plzeň | 0:7 (kon.) |
K. Vary – HC Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 1:7 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Olomouc | 0:4 (kon.) |
Kometa Brno – Vítkovice | 2:5 (kon.) | | | Kobra – Třemošná | 1:7 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 3:2 (kon.) |
Kladno – PZ Kladno | 4:3 (po pr.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 6:0 (kon.) |
Kunlun – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Čerepovec – Dynamo Moskva | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 3:5 (kon.) | | | Spartak Moskva – Soči | 0:1 (kon.) | | | Viťaz – Novosibirsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nový Jičín – Opava | 6:4 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 6:8 (kon.) | | | Řisuty – Nová Paka | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Val. Meziříčí – Havlíčkův Brod | 2:3 (po pr.) | | | Šumperk – Mor. Budějovice | 4:3 (kon.) | | | Kolín – China Golden Dragon | 10:0 (kon.) |
Písek – Kobra | 2:5 (kon.) | | | Trutnov – Mostečtí Lvi | 5:1 (kon.) | | | Děčín – Dvůr Králové n. L. | 6:4 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 6:5 (po pr.) | | | David Servis – Klatovy | 3:8 (kon.) | | | Tábor – Příbram | 1:0 (kon.) |
Německo – Česko | 0:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Kutná Hora | 5:2 (kon.) |
Klášterec nO – Louny | 6:4 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Severstal Čerepovec
3:2
(2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
Dynamo Moskva
Lukáš Ureš
Branky a nahrávky:
7. Vovčenko (Trubačjov, Kudako), 18. Vovčenko (Geraskin), rozh. náj. Trubačjov – 29. Kruglov, 33. Šipačov (Čajkovský, Hietanen)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Jegor Morozov (CER)
1:0 Ivan Igumnov (DMS)
2. série:
1:0 Andrej Alexejev (CER)
1:0 André Petersson (DMS)
3. série:
2:0 Jurij Trubačjov (CER)
1:0 Juuso Hietanen (DMS)
4. série:
1:0 Daniil Vovčenko (CER)
2:1 Miks Indrašis (DMS)
5. série:
2:1 German Gračjov (CER)
2:1 Daniil Tarasov (DMS)
Severstal Čerepovec:
Podjapolskij (Chakimov) – Provolněv, Chabarov, Makejev, Šulák, Kudako, Sizov, Rogov – Nikolišin, A. Galimov, Jakimov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Markovin, Morozov – Liška, J. Jakovlev, A. Alexejev – Gračjov.
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, Grigorjev, Ljamin, Mironov, Volkov, Ogurcov, J. Zajcev – Tarasov, A. Petersson, Šipačov – Jaškin, Polygalov, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Kruglov, Petunin, Muranov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, Grigorjev, Ljamin, Mironov, Volkov, Ogurcov, J. Zajcev – Tarasov, A. Petersson, Šipačov – Jaškin, Polygalov, Indrašis – Igumnov, Alexejev, Brjukvin – Kruglov, Petunin, Muranov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Československá stopa utkání
Libor Šulák (CER) – (0+0), 2 střely, 23:28
Adam Liška (CER) – (0+0), 1 střela, 14:37
Dmitrij Jaškin (DMS) – (0+0), 3 střely, 18:30
Michal Čajkovský (DMS) – (0+1), 4 střely, 18:10 (18:33:26)
Autorem vítězné branky je JURIJ TRUBAČJOV.