Technika Brno – Č. Budějovice 0:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hvězda Praha – Sparta 1:2 (kon.)
Vsetín – Třinec 3:4 (kon.) | Tábor – Pardubice 0:12 (kon.) | Chomutov – Plzeň 0:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 4:3 (kon.) | Poruba – Přerov 1:7 (kon.) | HK MD Šumperk – Olomouc 0:4 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 2:5 (kon.) | Kobra – Třemošná 1:7 (kon.) | Zlín – Havířov 3:2 (kon.)
Kladno – PZ Kladno 4:3 (po pr.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 14.09.2019, 12:00 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Já Vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (14:13:49)

V Edenu jsme dnes viděli napínavé utkání s mnoha šancemi a sedmi góly. Duel muselo nakonec rozhodovat prodloužení, ve kterém byli šťastnější domácí a díky trefě Šimona Slavíčka zvítězili 4:3:

62:47
    Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto, slávističtí dorostenci vítězí i ve druhém zápase sezóny. O vítěznou branku se v prodloužení postaral Šimon Slavíček, který se ocitl sám před brankou a neomylně překonal Šatného. Asistence: Jakub Štancl a Jakub Hrdlička.

62:28
    Pokračují slávisté, konkrétně Slavíček.

62:08
    Puk měla na chvíli Boleslav, leč Polák s ním nic nevymyslel.

61:04
    Hra je přerušena, protože boleslavská branka není na svém místě.

60:43
    Slavíček ale nic nevymyslel a obrací hru zpět do obranného pásma. Oba týmy střídají.

60:30
    Slávisté začínají s pukem v útočném pásmu.

60:01

Ve třetí třetině padly dvě branky, stav tedy zůstává nerozhodný. Následovat bude pětiminutové prodloužení 3 proti 3.

60:00

59:58
    Už to vypadalo, že rozhodčí ještě odpískají zakázané uvolnění, ale nakonec se rozhodli, že se bude dvě sekundy před koncem vhazovat ve středovém kruhu.

59:32
    Mladoboleslavští jsou natlačení v útočném pásmu. Vymyslí něco?

58:21
    Boleslav se ještě snaží vytvořit si nějaké šance, avšak naráží na zkoncentrovanou obranu domácích.

56:34
    Oddechový čas očividně pomohl, protože Boleslav málem vstřelila gól. Szturc výborným pasem našel najíždějícího si Poláka, jehož nastavená hůl usměrnila kotouč jen těsně vedle Pittrovy branky.

55:55
    Oddechový čas pro hosty.

55:38
    Dvě rychlá přečíslení na obou stranách, hraje se opravdu nahoru dolů. Nejdříve na jedné straně vyrazil na útočný výlet obránce sešívaných Hrdlička, na druhé straně pak kontroval Křepelka. Při obou útocích se vyznamenali brankáři Pittr a Šatný.

54:27
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A z ničeho nic přichází srovnání Mladé Boleslavi. Peca našel z pravého křídla přesnou nahrávku MARTINA STRNÁDKA, který střelou do protipohybu Pittra skóroval. Asistence: Jakub Peca.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 7. Vlasák, 7. Kluch (Jokl, Kvasnička), 52. Malínek (Svoboda), 63. Slavíček (Štancl, Hrdlička) – 9. Polák (Jasečo, Haas), 38. Szturc (Polák), 55. Strnádek (Peca)

HC Slavia Praha: Pittr (Náhončík) – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Palát, Kluch (C) – Vlasák, Slavíček, Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, Skoupý, Hofmann, Štancl, Vymětal.
    BK Mladá Boleslav: Šatný (Král) – Moravec, Křepelka, Jasečo, Rajgl, Hrouda, Žabka, Moravec – Sluka, Kredl, Gardoň, Peca, Půček, Polák, Hruška, Szturc, Haas, Strnádek, Plíšek (C).

Rozhodčí: Müller – Svobodová, Svoboda