Jablonec B – Pardubice B 2:0 (kon.) | Přepeře – Dukla B 3:4 (kon.) | Teplice B – Brozany 4:1 (kon.)
Velvary – Chlumec n/C 0:0 (6:7 po pen.) | Ústí n/O – Zbuzany 3:1 (kon.)
po penal. (6:7)
TJ Slovan Velvary
0:0 (0:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Sobota 02.11.2019, 14:00 • Stadion Velvary • Česká fotbalová liga (B) • 13. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (16:09:05)

Je dobojováno. V základní hrací době branka nepadla a v pokutových kopech byl úspěšnější Chlumec nad Cidlinou, který tak získal druhý bod.

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

86
    Ale Chlumec zatím velmi dobře brání a soupeře do zakončení nepouští.

84
    Domácí přidali a snaží se v závěru něco vymyslet, tak uvidíme, zda se dočkají.

81
    Je před námi posledních deset minutek.

79
    Snaha o kombinaci skončila nepřesnou přihrávkou na Čápa. Domácí šli dopředu, ale zastavil je ofsajd.

76
    Po rychlé akci střílel jeden z domácích hráčů, ale míč skončil hodně vysoko nad brankou Petra.

74
    Žlutou kartu dostává Jan Labík (FK Chlumec nad Cidlinou).

73
    Akci Chlumce zakončoval nejspíše Čáp, ale jeho rána se nepovedla a stav se stále nemění.

71
    Oba celky mají na rozhodnutí tohoto utkání dvacet minutek, jinak přijdou na řadu pokutové kopy.

67
    Hostující celek zahrával další rohový kop, ale ani z něho se nic neurodilo a pokračujeme za stavu 0:0.

65
    Ze svého třetího rohu ale hosté úvodní branku nevstřelili.

64
    Rohový kop pro Chlumec nad Cidlinou.

63
    Domácí hrát to vyzkoušel z dálky, ale byl to hodně nepovedený pokus.

61
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále 0:0, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

58
    Stále je to ze strany na stranu, oba celky se dostávají do zakončení, ale v tom jim chybí přesnost.

56
    A Chlumec nevymyslel nic. Na tahu jsou tedy domácí borci.

55
    Nyní se snaží něco vymyslet hostující hráči, kteří mají za sebou těžký duel s ligovou Plzní, který hráli v tomto týdnu.

53
    Po dobré kombinaci Slovanu se hosté osvobodili pouze za cenu dlouhého odkopu.

51
    Ani jednomu celku nelze upřít snahu, ale v útočné fázi to zatím není to pravé ořechové.

49
    Chlumec dobře kombinoval na polovině soupeře, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.

47
    Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako v prvním dějství.

46

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Ani jeden celek nechce v závěru prvního poločasu zbytečně chybovat, což je zcela pochopitelné a hraje se už hodně jednoduše.

41
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek.

39
    Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebrali hostující zadáci.

37
    Zatím sledujeme hodně vyrovnaný zápas, ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu a stále čekáme na úvodní branku.

35
    Po delší době o sobě dali vědět také hosté, ale Labíkův pokus nebyl přesná a rozehrávat bude Měsíček.

32
    Nyní se domácí hnali do slibné šance, ale nakonec to ve finální fázi nezvládli a nebylo z toho vůbec nic, tedy kromě nepřesné přihrávky.

30
    Kombinační akci Chlumce zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

28
    Nyní ale domácí byli až příliš aktivní a jejich napadání skončilo faulem, hrát bude Chlumec.

26
    Hra se vyrovnala a nyní je to ze strany na stranu. Domácí se dostali do utkání a jsou už také nebezpeční.

23
    Domácí zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.

21
    Na druhé straně měl práči Petr, ale poradil si. Následná dorážka přesná nebyla a po dvaceti minutách je to tedy stále 0:0.

19
    Nyní to hosté zkusili zajímavým stříleným centrem, ale k míči se žádný z hráčů nedostal a ten doputoval až do zámezí.

17
    Snad poprvé se dopředu vydali i domácí a byla z toho střela, ale Petr si v pohodě poradil.

14
    A to ani tentokrát, kdy nejspíše Bastin poslal míč nad branku domácího celku.

12
    Hosté jsou zatím o poznání aktivnějším týmem, dostávají se do zakončení, ale prosadit se nedokázali.

10
    Domácí brankář je nyní ošetřován, takže chvíli se hrát určitě nebude.

8
    Hosté následně rychle vybojovali další rohová kop, ale i tentokrát to Velvary zvládly a stav utkání se tedy nemění.

7
    Ale z prvního rohu v tomto utkání nic nebylo.

6
    Rohový kop pro Chlumec.

5
    Zatím je to spíše boj o každý metr hřiště a vše podstatné se odehrává hlavně uprostřed hrací plochy.

2
    Z prvních akcí v tomto utkání nic nebylo. Po nepřesné přihrávce bude od své branky rozehrávat Měsíček.

1

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Tenkl, Valenta, Vopat (C), Chábera, Šimkovský, Dolejší, Rubeš, Havránek, Dvořák, Krištof
    Náhradníci: Polák, Müller, Bulíř, Kafka, Šollar, Majtaník

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Veselka, Havel, Koubek, Trávníček, Špidlen, T. Labík, Čáp, Kopáč, Bastin, J. Labík
    Náhradníci: Dunda, Žahourek, Novotný, Sedláček, Korba, Prouza

Rozhodčí: Šťastný – Kvítek, Linhart.

Zápas začíná ve 14:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si ho nenechte ujít, máme se na co těšit.

TJ Slovan Velvary má po dvanácti zápasech zatím na svém kontě 17 bodů a nachází se na jedenácté pozici. V posledním kole dnes domácí celek hrál na hřišti Hradce Králové, kde ale nebodoval, protože s domácím béčkem prohrál 0:1.

FK Chlumec nad Cidlinou má v této sezoně výbornou formu, což v týdnu potvrdil v pohárovém utkání s Plzní, se kterou odehrál parádní zápas, který ligový celek rozhodl až v prodloužení. Chlumec v soutěži zatím nasbíral 22 bodů a nachází se na čtvrté pozici. V posledním kole doma porazil 3:0 Ústí nad Orlicí.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Česká fotbalová liga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Velvary a Chlumcem nad Cidlinou. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.