Brumov – Vsetín 1:15 (kon.) | Pilsen Wolves – Jindřichův Hradec 0:0 (09:00) | Mountfield HK – Vrchlabí 4:5 (kon.)
Třebechovice – N.Město nM 4:1 (kon.) | Bílina – Roudnice 7:13 (kon.) | Třebechovice – N.Město nM 0:0 (09:00)
Neratovice – SK Černošice 3:19 (kon.) | Letňany – Slavia 5:5 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Děčín 0:0 (09:00)
Veselí nLuž. – Třemošná 10:2 (kon.) | Nový Bydžov – Chrudim 4:1 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 12:5 (kon.)
Nový Bydžov – Chrudim 0:0 (09:30) | Spartak Žebrák – Lev Benešov 14:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Smíchov 1913 2:14 (kon.)
HC Nymburský Lev – Kobra B 6:4 (kon.) | Děčín – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Pilsen Wolves – V.Popovice 4:4 (kon.)
ZILVAR – Hlinsko 5:3 (kon.) | Plzeň 1929 B – HC Domažlice 12:1 (kon.) | Č. Krumlov – Strakonice 9:0 (kon.)
Berounští Medvědi – Kutná Hora 2:7 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 3:10 (kon.) | Ledeč n. S. – ICE DRAGONS Telč 2:17 (kon.)
Studénka – Opava 3:17 (kon.) | SK Telč – Velká Bíteš B 5:6 (kon.) | Frýdek-M. "B" – HC Karviná 7:3 (kon.)
HC Nová Paka – HC Varnsdorf 15:0 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 11:0 (kon.) | Břeclav – Vyškov 15:2 (kon.)
Zastávka u Brna – Žihadla Moravské Budějovice 0:16 (kon.) | Zlín – Uh.Brod 4:2 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 5:3 (kon.)
Humpolec – Chotěboř 15:0 (kon.) | Kadaň – Klášterec nO 7:1 (kon.) | Příbram B – Sparta 4:5 (kon.)
Tábor – Motor ČB B 1:3 (kon.) | Světlá nS – Polička 5:3 (kon.) | Krnov mládež – Olomouc 0:10 (kon.)
Karlovy Vary B – Mar.Lázně 13:0 (kon.) | Trutnov – HC Turnov 4:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:8 (kon.)
Jaroměř – Jablonec 9:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Hronov 1:10 (kon.) | Lvi 2009 – Klatovy 7:2 (kon.)
Moravská Třebová – Žamberk 25:3 (kon.) | Třebíč – Žďár n/S 10:4 (kon.) | Hvězda Praha – Kolín B 17:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Kladno 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Orli Znojmo 7:6 (kon.) | Třinec – Havířov 10:1 (kon.)
Přerov – HK MD Šumperk 1:14 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Pardubice 11:4 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 5:7 (kon.)
konec
SK Třebechovice
4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
TJ Spartak Nové Město nad Metují
Sobota 14.12.2019, 09:00 • ZS Třebechovice pod Orebem • Liga mladších žáků ''D' • 2. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (10:55:23)
     
    59:33
    Třebechovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ŠKODA.
     
    40:59
    Třebechovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ADAM. Asistence: Jonáš Kuczera.
     
    40:25
    Třebechovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je KATEŘINA KOZÁKOVÁ. Asistence: Oto Bohatý.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    30:42
    Nové Město právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH BĚLOBRÁDEK. Asistence: Jiří Dyntar.
     
    21:55
    Vyloučení v týmu SK Třebechovice (Jonáš Kuczera – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    15:14
    Třebechovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TADEÁŠ DVOŘÁK. Asistence: Jindřich Kubálek.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Branky a nahrávky: 16. Dvořák (Kubálek), 41. Kozáková (Bohatý), 41. Adam (Kuczera), 60. Škoda – 31. Bělobrádek (Dyntar)


    SK Třebechovice:
    TJ Spartak Nové Město nad Metují:

    Rozhodčí: Matyáš Havránek, Martin Srpek

    Diváci: 42