Vyškov – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | D. Benešov – Kroměříž 1:3 (kon.) | Rosice – Petřkovice 0:0 (kon.)
Uh. Brod – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Vrchovina – Olomouc B 3:3 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:2 (0:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 19.09.2020, 15:30 • Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Druhý poločas domácí rozehráli mnohem lépe. Nejprve v padesáté minutě srovnali, následně v 56. minutě už dokonce vedli. Celý druhý poločas byli aktivnější a lepší. Frýdek-Místek od dalšího inkasovaného gólu několikrát zachárnio velké štěstí. V 89. minutě se ale hostům přece jen podařilo srovnat a zachránit remízu 2:2. Oba týmy tedy berou po bodu. (17:34:35)

90+3

90+2
    Po střetu ve vápně musí pro jednoho z domácích hráčů lékaři na nosítkách. Nastavení se tak pravděpodobně o dost protáhne.

90
    Nastavovat se budou ještě minimálně tři minuty.
    89. - 2:2

89
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se míč odrazil k JAKUBU TEPLÉMU, který už míč poslal do branky.

87
    V opravdu tvrdém závěru, kde bychom se mohli jen modlit, aby se nestrhla nějaká větší potyčka, jsme viděli další dva z mnoha tvrdých faulu, po jednom na obou stranách. Nebyl to hezký pohled.

86
    Žlutou kartu dostává Petr Kratochvíl (ČSK Uherský Brod).

85
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Robin Josefík, přichází Tomáš Šimoník.

83
    Velké zmatky Frýdku-Místku v obraně nyní připomínaly komedii. Bárta nakonec zasahovat nemusel, když jeden z hostů na míč spadl a tím ho zastavil.

82
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Denis Dziuba, přichází Martin Bzirský.

79
    Uherský Brod byl v další velké šanci. Jeden z útočníků ale přestřelil branku brankáře Bárty.

78
    Žlutou kartu dostává Petr Šmatelka (ČSK Uherský Brod).

78
    Hosté vyslali centr, který se snažil hlavou do sítě uklidit Jakub Teplý, ovšem ten prohrál svůj souboj a míč se jen potácel ke gólmanovi.

76
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Vilém Gettler, přichází Jiří Švrček.

75
    Uherský Brod je v posledních chvílích mnohem lepším týmem. Bárta si nyní musel připsat zákrok proti střele jednoho ze záložníků.

74
    Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Jakub Dudek, přichází Michal Hladík.

74
    A ani nyní to hosté nevymysleli moc dobře. Rozehrávku směřovali nepřesně, následně se na pravé straně vytvořilo přečíslení, ale míč nakonec zamířil do autu.

Jiří Polášek

Branky: 50. Mančík, 56. Váňa – 24. Dziuba, 89. Teplý

Karty:   54. Josefík (UBR), 57. Váňa (UBR), 78. Šmatelka (UBR), 86. Kratochvíl (UBR) – 33. Varadi (FRM), 40. Bárta (FRM)

ČSK Uherský Brod: Jícha (B) – David, Gettler, Josefík, Košák, Lorenc, Malenovský, Mančík, Nevařil, Váňa, Vrága (C)
    Náhradníci: Jansa, Kúdela, Šimoník, Šmatelka, Švrček, Kratochvíl (B)

FK Frýdek-Místek: Bárta (B) – Dudek, Dziuba, Hykel, Literák (C), Skwarczek, Straňák, Teplý, Varadi, Zapalač, Žondra
    Náhradníci: Bzirský, Fokaidis, Hammer, Hladík, Křenek, Seba, Zouhar (B)