Vyškov – Vel. Meziříčí 2:0 (kon.) | D. Benešov – Kroměříž 1:3 (kon.) | Rosice – Petřkovice 0:0 (kon.)
Uh. Brod – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Vrchovina – Olomouc B 3:3 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
3:3 (3:0)
SK Sigma Olomouc B
Sobota 19.09.2020, 15:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Děkuji za vaši pozornost u textového přenosu a pěkný zbytek víkendu. (17:23:37)

Je tu konec zápasu. První poločas Vrchovina válcovala soupeře a do kabin se odcházelo za stavu 3:0 pro domácí. Utkání vypadalo, že skončí výhrou Vrchoviny, ale hosté se do druhého poločasu pustili lépe jak domácí a po zaslouženém tlaku dokázali utkání dorovnat na 3:3. Vrchovina měla ještě v závěru možnost přidat čtvrtou branku, jenže to se nestalo a zápas tak končí remízou tři ku třem.

90+3

90+2
    Vrchovina zahrála přímý kop, který byl přetažený, ale pokračovalo se alespoň rohem po teči obránce Olomouce. Z něj domácí zakončit taky nezvádli.

90
    Švanda byl faulován na polovině Olomouce. Mezitím se na světelné tabuli rozsvítila trojka, takže se budou nastavovat tři minuty.

88
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Vašíček, přichází Veselý.
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Šíp, přichází Diblík.

87
    Domácí SFK vybojovala roh.

86
    Nepřesný centr z levé strany končí v zámezí za vrchovinskou brankou. Bude se odkopávat.

83
    Domácí mohli strhnout vedení na svou stranu, jenže na Feikovu přihrávku spoluhráč se nedostal ideálně a nedokázal vystřelit mezi tři tyče.

81
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Bednár, přichází David.
    80. ŠÍP - 3:3

80
    Tým Olomouc B právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! JÁCHYM ŠÍP prošel individuálně po pravé straně až k brance Vrchoviny a střelou k bližší tyči srovnává stav utkání na 3:3!

79
    Duda byl Fialou nedovoleně stažen k zemi, s čímž Fiala nesouhlasí.

77
    Žlutou kartu dostává Fiala (SK Sigma Olomouc B).

76
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Skalník.

75
    Michal zkusil přímou střelu, ale zdí byl sražen na roh.

75
    Z trestuhodné pozice by ale mohli domácí rychle odpovědět. Bude se kopat přímý kop.
    73. FIALA - 3:2