Trebišov – Šamorín 1:0 (kon.) | KFC Komárno – Bardejov 1:0 (kon.) | Dubnica – Púchov 0:2 (kon.)
B. Bystrica – L. Mikuláš 4:4 (kon.) | Podbrezová – Žilina B 5:0 (kon.) | Skalica – Poprad 3:0 (kon.)
FK Dubnica
0:2 (0:0)
MŠK Púchov
sk Sobota 19.09.2020, 15:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 8. kolo

V považskom derby sa z troch bodov teší Púchov. Ten vonku zdolal domácu Dubnicu vďaka dvom gólom v druhom polčase. (17:22:38)

90+3

90+3
    Gól ale neprišiel, dráma sa konať nebude.

90+1
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Jakub Michlík, prichádza Tobias Raffay.
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Patrik Prekop, prichádza Kingsley Kemakolam Iheme.

90+1
    Hostia sa prezentovali faulom na vlastnom území, na priame ohrozenie brankára to však z domáceho pohľadu nebude.

90
    Nadstavujú sa tri minúty.

89
    Pilný pozorný, ani tretia strela, ktorá mierila medzi jeho tri žrde, neskončila v sieti!

88
    Domáci to ešte skúšajú, ale nedarí sa im. Napriek tomu do konca zostáva zhruba ešte päť minút.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 710 divákov.

86
    Sekundy k dobru pre hostí, tí rozumne dohrávajú poslednú päťminútovku ďaleko od svojej svätyne.

84
    Zo štandardky získali hostia rohový kop, vôbec svoj prvý v tomto zápase.

83
    Žltú kartu dostáva Slavomír Pagáč (FK Dubnica).

82
    Púchov dal gól!
    Alebo problémy ani nebudú! Deväť minút pred koncom totiž hostia pridávajú poisťovací gól a idú si za tretím víťazstvom v sezóne! Do čierneho sa trafil JAKUB MICHLÍK,