Nad 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) (kon.) | Nad 80 kg - OF, ČF a SF (muži) (kon.)
Nad 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) Vítězka: M. Mandićová (SRB) (kon.) | Nad 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) Vítěz: V. Larin (ROC) (kon.)
Nad 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži)

Vítěz: Vladislav Larin (ROC)

Konec! O zlatu je rozhodnuto a ruský taekwondista Vladislav Larin slaví nejcennější medaili.

Další přesný kop přidává na konto ruského závodníka dva body a s nadějemi Georgievského to již moc dobře nevypadá.

Do konce zbývá 40 vteřin, Rus je potrestán Gam-jeomem a stav je 13:9.

Larin trefil soupeřovu hlavu, což je počítáno za tři body, takže nyní vede 13:8!

Oba soupeři jsou napomínáni, takže stav je 10:8 pro Vladislava Larina. Do konce třetího kola zbývá minuta.

V závěru druhého kola oba soupeři zapisují po dvou bodech, takže před startem třetího kola vede Larin 9:7.

Po úderu na vestu je rozdíl mezi oběma soupeři již zase pouze dvoubodový.

Ovšem ani Georgievski se nevzdává a snižuje na 4:7 kopem na vestu.

Po půl minutě se dějí věci. Nejprve Georgievski srovnal, aby vzápětí Larin během pár vteřin získal pět bodů díky dvěma povedeným kopům.

Rozhodčí přidělili druhý bod za úder na vestu Larinovi, což se nezdálo trenérovi soupeře, ale přes protest zůstává v platnosti původní verdikt. Po prvním kole vede ruský sportovec 2:0.

První bod finálového zápasu získává ruský sportovec po napomenutí Georgievského Gam-jeomem.

442
    Finále: Vladislav Larin (ROC) vs. Dejan Georgievski (MKD)

Před sebou máme finále žen a poté se již podíváme na finálový zápas mužů.

Vítěz bronzové medaile 2: Rafael Yunier Alba Castillo (CUB)

Tak to je finiš! Kubánec vykopl Číňana mimo vymezený prostor vteřinu před koncem, za což následuje Gam-jeom a Alba Castillo vítězí 5:4 na body.

Do třetího dějství vletěl aktivně Kubánec, ovšem bodový zápis přichází na opačné straně a stav je vyrovnaný 4:4!

V závěru druhého kola už žádné další body nepřišly, takže na rozuzlení si počkáme do třetího kola.