Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo (kon.) | Dvouhra (muži, ženy) - 3. kolo a osmifinále (kon.)
Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále (kon.)
Dvouhra (muži, ženy) - osmifinále

Úterý 27.07.2021, 12:30Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

To už je z mé strany vše. Někdy se těším zase na počtenou! (15:43:32)

15:41
    Sun Jing-ša postupuje bez ztráty setu! V tom čtvrtém ji Čchen vzdorovala, ale favoritka ho nakonec získala poměrem 12:10.

15:40
    Omar Assar jde dál! V sedmé sadě zvítězil nad Čchuangem Čch'-Jüanem 11:6.

15:33
    Souboj Omara Assara s Čchuangem Čch'-Jüan rozhodne až sedmý set! Ten šestý Tchajwanec vyhrál 11:5.

15:31
    Máme tu další konečný výsledek. Do čtvrtfinále ženského pavouka postupuje Chan Jing. Ta vyhrála pátý set duelu s Feng Tchien-wej 11:8 a celkově vítězí 4:1.

15:28
    Sun Jing-ša plní v duelu s Čchen Szu Jü roli favoritky. Ve třetím setu soupeřku smetla 11:3 a vede 3:0.

15:21
    Dramatická byla druhá sada souboje mezi Sun Jing-ša a Čchen Szu Jü. Číňanka Sun ji nakonec vydřela v poměru 14:12 a vede v zápase 2:0. Feng Tchien-wej naopak zabojovala v souboji s Chan Jing, když snížila na 1:3.

15:19
    Egypťan Omar Assar získal pátou sadu utkání proti Čchuangovi poměrem 11:9 a vede 3:2 na sety.

15:14
    Čchuang Čch'-Jüan srovnal proti Omarovi Assarovi na 2:2. Čtvrtý set vyhrál hráč z Tchaj-wanu 11:7. V pátém ale vede 8:4 Egypťan.

15:13
    Chan Jing zatím drtí Feng Tchien-wej. Německo reprezentující stolní tenistka vede už 3:0 na sety.

15:11
    Dimitrij Ovtcharov ukončil medailový sen domácího Kokiho Niwy. V pátém setu ho udolal 11:9 a celkově vítězí 4:1.

15:05
    A Číňanka Sun první sadu poměrně rychle získala výsledkem 11:6.

15:04
    Zahájen byl i poslední zápas dnešního programu. Osmifinálová dvouhra žen mezi Čchen Szu Jü z Tchaj-wanu a Sun Jing-ša z Číny.

15:01
    Omar Assar zvítězil ve třetím setu nad Čchuangem 11:8 a překlápí tak vedení na svou stranu. Domácí Koki Niwa se nachází nad propastí. S Němcem Ovtcharovem prohrává už 1:3 na sety.

14:59
    Němka Chan Jing získává také druhý set v souboji s Feng Tchien-wej. Vyhrála ho 11:7.

14:52
    Čchuang Čch'-Jüan se zvedl v souboji s Assarem. Druhý set vyhrál 11:6.

14:52
    Dimitrij Ovtcharov si ve třetím setu doslova pohrál s Kokim Niwou! Japoncovi nepovolil jediný získaný míček a vede 2:1.

14:50
    Hugo Calderano slaví postup! Brazilský stolní tenista zvítězil v v sedmém setu nad Jangem 11:6!