Vzduchová pistole - kvalifikace (smíšené týmy) (kon.) | Vzduchová pistole - finále (smíšené týmy) (kon.)
Vzduchová puška - kvalifikace (smíšené týmy) (kon.) | Vzduchová puška - finále (smíšené týmy) (kon.)
Vzduchová puška - finále (smíšené týmy)

Úterý 27.07.2021, 08:15Olympijské hry - Střelba
Sledujte:

Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajnů. na počtenou. (09:29:29)

Konečné pořadí

1. Čína (Čchien Jang/Chao-žan Jang)
    2. USA (Mary Carolynn Tuckerová/Lucas Kozeniesky)
    3. ROC (Julia Karimová/Sergej Kameninskij)
    4. Korea (Eunji Kwon/Taeyun Nam)

Zlatou medaili získala Čína (Čchien Jang/Chao-žan Jang)

Ne, tak tohle se americkému mixu vůbec nepovedlo. 19,8 bodů není dobré skóre za jakéhokoliv stavu, a už vůbec ne, když Číňani mají k dispozici "mečbol" a nastřílí za 21,1.

Americká dvojice zdramatizovala konec finále, když dosáhla na 21,1 bodů. Je to 15:13.

Následující kolo bylo zase extrémně těsné. Tuckerová a Kozeniesky ho prohráli o jednu desetinu bodu po výsledku 20,7. No a soupeři už mají patnáct bodů, takže jsou medaili extrémně blízko.

Krásných 21,5 bodů zaznamenal čínský mix a jde do vedení. Američané odpověděli totiž jen 20,4 body.

Oba týmy si vyměnily jeden set a je to 11:11.

Následně Číňané opět zaznamenali 21 a je srovnáno. Američané zastříleli pouhých 20,2.

Tuckerová a Kozeniesky předvedli solidních 20,7. Jenže Jang a Jang se vydařila tato střelba nesmírně, 21,4 bodů a ztráta je o dva body menší.

Další úspěšné kolo pro Američany. Ti nyní vedou o čtyři body.

Krásných 21 bodů posílá dvojici Tuckerová, Kozeniesky do vedení, poprvé ve finálovém souboji.

Pátý set bylo pěkné drama. Číňané nastříleli 20,8, ale Američané nakonec přidali o jednu desetinu lepší výsledek! Je srovnáno, 5:5.

Čtvrtý set vítěze nenašel. Oba týmy nastřílely 20,7 bodů a setové body se tak rozdělí v poměru 1:1.

Na třetí střelbě opět uspěli Jang a Jang. A to s 20,9 body. Soupeři měli o tři desetiny méně.

Souboj o zlato již začal. Číňané si po 20,8 bodech připsali první set, americký tým vystřelil ve druhém setu 20,6 a srovnal na 2:2.

O zlato

Bronzovou medaili získal ROC (Julia Karimová, Sergej Kameninskij)

Jenže ruský mix zastřílel následující dvě kola velmi dobře s výsledky 21,1 a 20,8 bodů, zatímco Korejci zvládli 21,0 a pak už jen 19,5 Tím pádem je skóre po setech nyní 17:9 a tento souboj končí.