Jihlava – Třinec 0:0 (kon.) | Líšeň – Chrudim 0:0 (kon.) | Prostějov – Vlašim 3:2 (kon.)
Příbram – Dukla Praha 2:3 (kon.)
1. SK Prostějov
3:2 (1:0)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 09.04.2022, 16:30 • Za místním nádražím, Prostějov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

88
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Nedžad Zinhasović, přichází Marek Icha.

88
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází David Broukal, přichází Adam Toula.

88
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Jan Koudelka, přichází Daniel Bialek.

85
    Prostějov právě vstřelil branku!
    To je něco! Domácí prohrávali 1:2, ale podařilo se jim vývoj zápasu otočit a nyní vedou 3:2! Trefil se ROBERT BARTOLOMEU.

81
    Žlutou kartu dostává Vasil Kušej (1. SK Prostějov).

81
    Žlutou kartu dostává Michal Hošek (FC Sellier & Bellot Vlašim).

78
    Tak domácí se přeci jen prosazují a srovnávají stav zápasu na 2:2! Autorem branky je střídající IFECHUKWU OKEWUKWU AMOBI.

71
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Zlatohlávek, přichází John Solomon.

67
    Vlašim právě vstřelila branku!
    To je velká smůle pro domácí celek. Prostějov dlouho držel své vedení, jenže nyní během pěti minut dvakrát inkasoval a Vlašim vede 2:1! Gól zaznamenal JAN SUCHAN.

67
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petr Jiráček, přichází Jakub Kopřiva.

65
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Michael Hönig, přichází Ifechukwu Okewukwu Amobi.

62
    Hosté se přeci jen prosazují a po hodině hry se jim podařilo srovnat na 1:1! Šťastným střelcem byl TOMÁŠ ZLATOHLÁVEK.

57
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Tomáš Rigo, přichází Abdallah Gning.

27
    Žlutou kartu dostává Jakub Urbanec (1. SK Prostějov).

25
    Domácí fotbalisté se po akci po pravé straně dostávají do vedení! Ve 25. minutě vedou 1:0, když se prosadil VASIL KUŠEJ!