Slovácko – Karviná 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Liberec 0:0 (kon.) | Olomouc – Plzeň 1:1 (kon.)
Teplice – Sparta 0:3 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (1:0)
MFK Karviná
Sobota 09.04.2022, 16:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • FORTUNA:LIGA • 28. kolo
    78. Vasilij SIŇAVSKIJ - 3:1

78
    Karviná právě vstřelila branku!
    Ihned po vystřídání rozjeli hosté brankovou situaci. Z pravé strany se balon dostal k Papadopulosovi, ten viděl VLASIJA SIŇAVSKÉHO, jenž si míč navedl na pravou nohu a vystřelil přesně k tyči. Střídající hráč byl na hřišti pouhých pět minut.
    61. Stanislav HOFMANN - 3:0

61
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Ze standardní situace se domácí neprosadili, ale to jim vůbec nemusí vadit. Z následného autu se balon dostal přes Havlíka k Petrželovi, který našel na zadní tyči STANISLAVA HOFMANNA, jenž přeskočil bránícího hráče Karviné a přesně balon namířil k tyči.
    49. Rigino CICILIA - 2:0

49
    Také zkraje druhého poločasu padla branka. Reinberk předložil míč RIGINU CICILIOVI, domácí útočník využil svých dlouhých nohou a ve skluzu dává druhou branku Slovácka. Na oblouček brankář Ciupa nedosáhl.
    2. Marco TÚLIO - 1:0

2
    Slovácko jde do brzkého vedení. Domácí hráči kombinovali na levé straně, Kalabiška posunul míč na Havlíka, který centroval, jeho přihrávku do vápna si hlavou nešťastně srazil do vlastní brány MARCO TÚLIO.

Tomáš Kučera

Branky: 2. Túlio (vla.), 49. Cicilia (Reinberk), 61. S. Hofmann (M. Petržela) – 78. Siňavskij (Papadopulos)

Karty:   22. Michal Kadlec (SLO), 30. V. Daníček (SLO), 79. Jurečka (SLO) – 43. Chvěja (KAR), 45+2. Durosinmi (KAR)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:9.
    1.FC Slovácko: Borek – Reinberk, Michal Kadlec (C), S. Hofmann, Kalabiška – Havlík, V. Daníček (77. Ljovin, 87. Šimko) – M. Petržela (65. Holzer), Jurečka (87. Tomič), L. Sadílek (77. Kohút) – Cicilia.
    Náhradníci: Drobisz – Ljovin, Holzer, Vecheta, Kohút, Tomič, Šimko.

Trenér: Martin Svědík

MFK Karviná: Ciupa – Mikuš (46. Látal), P. Buchta, Kobouri, Šehić – Ndiaye, Túlio (65. Qose) – Zorvan, Bartošák (C) (73. Siňavskij), Chvěja (46. Svoboda) – Durosinmi (46. Papadopulos).
    Náhradníci: Neuman – Stropek, Qose, Látal, Papadopulos, Svoboda, Siňavskij.

Trenér: Bohumil Páník

Rozhodčí: T. Klíma – J. Kubr, P. Kotalík (T. Švagr) | VAR: P. Franěk | AVAR: J. Poživil