Troyes – Lille 3:0 (kon.) | Montpellier – Méty 2:2 (kon.) | Brest – Clermont Foot 2:0 (kon.)
Lorient – Remeš 1:2 (kon.) | Monaco – Angers 2:0 (kon.) | Bordeaux – Nice 0:1 (kon.)
Marseille – Lyon 0:3 (kon.)
FC Lorient
1:2 (1:1)
Stade de Reims
Neděle 01.05.2022, 15:00 • Venue Stade Yves Allainmat - Le Moustoir (Lorient) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (16:54:38)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:13.

je konec! V druhém poločase se z branky radovali jenom hostující hokejisté, kteří tak vyhrávají za tři body! V rychlém protiútoku našel Kamory Doumbia nabíhajícího El Bilala Tourého, jenž poslal míč mimo dosah gólmana. Remeš si výhru dnes zasloužila o něco více, jelikož byla o trochu lepším týmem ve hře.

90+4

90+3
    Celkem dobrý centr z pravé strany na domácí straně, ale obrana Remeše se dokázala ubránit! Následoval ještě obrovský závar před bránou, ale všechno je ukončenou faulem Lorientu!

90+2
    Thomas Foket může vhazovat na útočné polovině. Dlouho mu to trvalo, hosté následně ještě faulovali.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází El Bilal Touré, přichází Samuel Koeberle.

89
    Remeš už se nikam s míčem nežene a spíše ho odpaluje na útočnou polovinu. Lorient je tedy znovu u balónu, ale má to skrze obranný val hodně těžké.

88
    Lorient si vybojoval standardní situaci, avšak s centrem si bez problémů poradila obrana hostů.

87
    A stejný hráč v akci i do třetice! Tentokrát dostal přihrávku na pravou stranu vápna vápna, ovšem střela mu ani trochu nesedla a Predrag Rajković v klidu chytá.

86
    Stéphane Diarra znovu v akci, tentokrát měl před sebou mnohem více prostoru. Lorient to sice vykombinoval hezky, ale finální přihrávka byla moc dlouhá.

85
    Stéphane Diarra se rozhodl pro individuální akci po pravé straně, ale byl zastaven celkem rychle. Lorient se však během chvíle dostal k balónu zpět.

84
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Laurent Abergel, přichází Fabien Lemoine.

ze hřiště odchází Leo Petrot, přichází Jérémy Morel.

ze hřiště odchází Terem Igobor Moffi, přichází Sambou Soumano.

83
    Držení míče: 50% – 50%!

82
    Julien Laporte se vůbec nedomluvil s gólmanem a těsně před ním míč odhlavičkoval. Tam byl poté připraven soupeř, který byl na poslední chvíli pokrytý.

81
    Jeden z hráčů v modrých dresech upadl ve vápně a chtěl penaltu, celkem jasně rozhazoval rukama. Sudí ovšem pískat nehodlá a domácí mohou otočit hru.

80
    Do konce duelu nám chybí posledních deset minut! Domácí tým nadále prohrává o jednu branku... Navíc Remeš je v těchto minutách jasně lepším celkem.