Hr. Králové – Jablonec 1:0 (kon.) | Plzeň – Pardubice 6:2 (kon.) | Slavia – Sparta 1:1 (kon.)
SK Slavia Praha
1:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Neděle 24.09.2023, 18:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou. (20:10:13)

Po mdlé první půli jsme viděli obří boj, skoro válku, v půli druhé. Slavia otevřela skóre z penalty, po veliké mele byli o několik minut později vyloučeni oba kapitáni. V samotném závěru se sešívaní chvíli radovali z dvougólového vedení, ovšem Chytilův gól nemohl platit, protože než akce začala, hrál rukou Ogbu, tudíž se pískala penalta, kterou ve srovnání přetavil Haraslín.

Na čele tabulky tak o skóre před svým rivalem z Vršovic zůstává Sparta.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 24:15.

90+10

90+10
    Haraslín si při oslavě gólu svlékl dres, za což dostává od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
    90+10. Lukáš HARASLÍN - 1:1

90+10
    Sparta právě vstřelila branku!
    Také LUKÁŠ HARASLÍN si vybral stranu, kam gólman soupeře nezamířil, a srovnává derby v samotném závěru na 1:1.

90+8
    Ruka potvrzena, gól odvolán, uvidíme penaltu Sparty.

90+8
    Hlavní rozhodčí se běží podívat na obrazovku a i dle opakovaných záběrů to na ruku vypadá.
    90+8. Neuvěřitelné! Gól Chytila zrušen, naopak penalta pro Spartu po ruce Ogbua!

90+8
    Chytil vstřelil druhý gól Slavie, bude se ale zkoumat předchozí – možná – Ogbuova hra rukou ve vápně sešívaných.