Malženice – Pohronie 1:1 (kon.) | Žilina B – Slovan Bratislava U21 1:3 (kon.)
1:3 (1:2)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 24.09.2023, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 9. kolo

Odo mňa je to pre dnešný deň všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:20:30)

V deviatom kole druhej ligy prehráva Žilina B na domácom trávniku so Slovanom Bratislava U21 1:3.

90+3

90+3
    Žilina azda v poslednej útočnej akcii, Jaššova prihrávka bola však nepresná.

90+2
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
    z ihriska odchádza Habodasz, prichádza Szalma.

90+1
    Sy sa snažil vysunúť Prokopa po ľavej strane, žilinský útočník však už nemal dostatok síl.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Pavol Ochotnický nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Rohový kop domácim futbalistom nevyšiel podľa predstáv.

88
    Žilina sa ešte snaží s výsledkom niečo urobiť, Šošoni budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.

87
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Vladimírovi Gálovi fantasticky vyšli striedania! Mičák z pravej strany centrom pred bránku MŠK našiel ideálne ALEXEJA MAROŠA, ktorý si v drese Slovana U21 otvára strelecký účet!

87
    Peknú akciu po ľavej strane ukázal striedajúci Spáčil, ktorý sa dostal do šance, no Jakub Badžgoň loptu nohou vyrazil!

86
    Domáci sú takmer komplet na polovici Slovana Bratislava, ale obranný val hostí je zatiaľ pozorný.

85
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Mensah, prichádza Mráz.

84
    Výborný center našiel pred bránkou hostí Lea Bortoliho, ktorý pálil vonkajším priehlavkom, pohotový zákrok ale predviedol Adam Hrdina!