Empoli – Inter 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Cagliari 2:0 (kon.) | Udinese – Fiorentina 0:2 (kon.)
Bologna – Neapol 0:0 (kon.) | Turín – AS Řím 1:1 (kon.)
Turín FC
1:1 (0:0)
AS Řím
Neděle 24.09.2023, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:45:18)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 4:5.

Je konec. Turín remizoval s Římem 1:1.
    K vidění toho moc v první půli nebylo. Největší šance měl už v páté minutě Duván Zapata, ale jeho hlavičku fantasticky vyrazil Patrício. Následně si Turín vytvořil více náznaků, ovšem nic vážnějšího už z toho nebylo.
    Do druhé části utkání vstoupili hosté daleko aktivněji a v 58. minutě trefil centr Spinazzoly tyč. V 68. minutě se už hosté dočkali branky, kterou vstřelil Romelu Lukaku. Následně ale začal tlak Turína. Ten vyvrcholil v 85. minutě, když se prosadil Duván Zapata.
    Řím remizoval v Turíně 1:1.

90+7

90+7
    Centr z pravé strany sice mířil na Lukakua, ale Vanja Milinković-Savić si došel pro balón a chytil jej do rukou.

90+6
    Standardní situace Turína nepřinesla nic vážnějšího a Řím rovněž rychle spěchá dopředu.

90+5
    Yann Karamoh poslal nebezpečný centr do vápna, ale Diego Llorente odkopl míč do zámezí nad svou bránu. Následuje rohový kop.

90+4
    Po krátké pauze se opět pokračuje a u míče je Turín.

90+3
    Vanja Milinković-Savić si šel pro nákop soupeře a následně se srazil s Belottim.

90+2
    Nakonec ale míč ulovilo domácí mužstvo, ovšem to si nevytvořilo střeleckou příležitost a hra se rychle přelévá na polovinu Turína.

90+1
    Rasmus Kristensen se snažil odcentrovat z pravé strany, ale trefil pouze obránce. Následuje autové vhazování AS.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Romelu Lukaku už byl opět s míčem uvnitř vápna, ale jeho pokus zblokovala obrana soupeře.

89
    Nyní to na trávníku pořádně vře. Alessandro Buongiorno skončil ležící na hrací ploše po souboji s Lukakuem.

88
    Nyní se Andrea Belotti málem dostal do zakončení proti svému bývalému klubu, ale v těžké pozici nezasáhl balón dle svých představ.

87
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Andrea Belotti.

86
    Následně ještě vše potvrdil videorozhodčí a můžeme pokračovat v nesmírně napínavém konci utkání.
    85. Duván ZAPATA - 1:1