Méty – Štrasburk 0:1 (kon.) | Le Havre – Clermont Foot 2:1 (kon.) | Lens – Toulouse 2:1 (kon.)
Montpellier – Rennes 0:0 (kon.) | PSG – Marseille 4:0 (kon.)
Racing Lens
2:1 (1:1)
Toulouse FC
Neděle 24.09.2023, 15:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:05:11)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:15.

Lens poprvé v letošní sezóně dokázalo zvítězit a to 2:1 nad Toulouse. Celé utkání byli domácí jednoznačně lepším týmem, ale ve 33. minutě to byli hosté, kteří se dostali do vedení díky brance Gelaberta. V nastavení první půle ovšem srovnal Said. Ve druhém poločasu domácí dobývali svatyni Restese, který si připsal plno skvělých zákroků, ale nakonec v 84. minutě rozhodl o výhře Lens Morgan Guilavogui.
    Lens porazilo Toulouse 2:1.

90+8

90+7
    Do vápna šel také brankář hostů, ovšem Lens šlo do dalšího brejku, který ale ve středu hrací plochy skvělým skluzem zastavil Gabriel Suazo.

90+6
    Yanis Begraoui centroval z levé strany a Toulouse získalo alespoň rohový kop.

90+4
    Hosté si vypracovali střeleckou příležitost, ovšem ta skončila jen nad bránou soupeře.

90+3
    Domácí sice získali autové vhazování na polovině soupeře, ale nedokázali z něj vytěžit nic vážnějšího.

90+2
    Toulouse už hraje vabank a Lens se tak dostává do rychlých brejků.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.
    90. Neuznaná branka Lens.

90
    Branka Lens neplatí! Toulouse mělo k dispozici volný kop, ovšem po něm přišel brejk domácích, kteří situaci vůbec nezvládli a zahnali se sami do ofsajdu.

89
    Yanis Begraoui byl zfaulován Rubenem Aguilarem a následuje tak volný kop hostů z levé strany.

88
    Následný centr byl ovšem příliš dlouhý a skončil pouze v zámezí za bránou Samby.

87
    Tentokrát přišel nedovolený zákrok ze strany domácích a Toulouse získalo volný kop.