Real Sociedad – Getafe 4:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Villarreal 1:1 (kon.) | Real Betis – Cádiz 1:1 (kon.)
Las Palmas – Granada 1:0 (kon.) | Atlético – Real Madrid 3:1 (kon.)
Rayo Vallecano
1:1 (1:1)
Villarreal CF
Neděle 24.09.2023, 16:15 • Estadio de Vallecas (Madrid) • Španělská LaLiga • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (18:20:16)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 19:18.

aJe konec! Nedělní zápas šestého kola mezi Rayem Vallecanem a Villarrealem končí remízou 1:1.
    Gólový účet střetnutí otevřel v 15. minutě po postupu Alberta Morena a přihrávce Álexe Baeny brankou norský forvard Alexander Sörloth. Minutu na to však již bylo skóre znovu vyrovnané, a to když lehké prodloužení využil k lobu přes brankáře Jörgensena Kike Pérez a bleskově srovnal. Ke konci první půle pak mohl „žlutou ponorku“ do vedení poslat Gerard Moreno, jeho střelu však zastavila pravá tyč.
    Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté, ale až na několik náznaků branku Dimitrievskiho neohrozili. Hra se postupem času vyrovnala a byl to právě madridský klub, který mohl vést, ale střela od Treja těsně minula tyč. Snahu o vítězný gól Villarrealu pak ale hodně ztížil svému týmu Alberto Moreno, který si nechal dát docela zbytečnou druhou žlutou kartu a předčasně odešel do sprch. Paradoxně největší šance hostů přišla právě po vyloučení, avšak Pina skvěle vychytal domácí brankář. Zbytek zápasu se pak nesl ve snaze madridského klubu o branku, ta však i díky několika zákrokům gólmana Jörgensena nepřišla a oba týmy se tak rozešly smírně.

90+5

90+5
    Další akci Vallecana zastavuje ofsajd Argentince Treja.

90+5
    A dokonce registrujeme zakončení i na druhé straně hřiště, Morales však svou razantní střelu namířil jen doprostřed branky.

90+4
    Po ztrátě míče upaloval dopředu zase Villarreal, Carlos Moreno však byl faulovaný.

90+3
    A další zakončení na branku hostů, tentokrát pálil po přihrávce Valentína Pathé Ciss, jeho razantní střelu ale kryje brankář Villarrealu.

90+2
    Po dalším sraženém centru míč vyboxoval brankář Jörgensen.

90+2
    Albiol míč na hrací ploše ještě stihnul a odkopnul ho co nejdál.

90+1
    K dalšímu zakončení se chystal nově příchozí Bebé, jeho pokus však byl ztečován k brankáři Villarrealu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Následný centr pak sklepává brankáři Jörgensenovi kapitán hostů Albiol.

89
    Obléhání branky hostů bude pokračovat rohovým kopem.

89
    Střídání v týmu Villarreal CF:
    ze hřiště odchází Yeremi Pino, přichází Carlos Romero.

88
    Centr z rohu odvrácen alespoň do autu.

88
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Bebé.

88
    Rohový kop pro domácí fotbalisty v 88. minutě.

87
    V posledních minutách je to nahoru – dolů, tentokrát po centrované přihrávce zakončoval Morales, jeho slabou hlavičku však kryje brankář domácích. ten poté velmi rychle rozehrál, ale na druhé straně hřiště jeho spoluhráči míč udržet nedokázali.