Trenčín – Budapešť 2:3 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
VASAS Budapešť
sk Sobota 29.12.2012, 17:45 • Zimný štadión Pavla Demitru v Trenčíne. • Přípravné zápasy

Hostia si udržali jednogólové vedenie a napokon zvíťazili 3:2. Ďakujeme za pozornosť a dovidenia pri ďalších prenosoch na onlajny.eu. (19:50:17)

60:00

59:42
    Takmer bolo vyrovnané. Záborský tečoval puk medzi kruhmi, no puk neskončil v sieti.

59:30
    Kutej ostáva na lavičke, Trenčín v šestici! Vhadzuje sa v stredovom kruhu.

59:30
    Oddychový čas hostí.

59:30
    Trenčín dal gól!
    30 sekúnd pre koncom sa podarilo MARTINOVI KEČKEŠOVI ujsť obrane a premeniť samostatný nájazd! Bez asistencii.

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny a pravdepodobne aj zápasu.

57:35
    Po Kutejovom zákroku sa hra prerušuje. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

57:01
    Daniškova strela bola tečovaná, no našťastie pre domácich puk neskončil v sieti.

56:35
    Dolník vybojoval puk v strednom pásme, potiahol si ho až do útočnej tretiny, z ľavého krídla vyslal nepríjemný puk, ktorý Kutej zrazil do rohu.

55:42
    Dukla sa snaží ešte čo-to spraviť s nepriaznivým stavom zápasu, no ani Petremu ani Záborskému sa nepodarilo presadiť.

54:38
    Závodský nabehol do pásma a ihneď z prvej pálil, trafil však Nedvěda do tváre. Ten sa po chvíli postavil na nohy a odišiel do šatne.

54:02
    Závodský strieľal od modrej, puk bol tečovaný a zvoní žrď!

53:02
    Patrioti vyhadzujú puk cez všetky čiary.

52:28
    Veliký sa tlačil do zakončenia, Boraroš bol ale dobre postavený a nepustil gól.

52:05
    Trest pre hráčsku lavicu Patriotu - hostí bolo na ľade na raz až 6.

51:40
    Domácich zastavil ofsajd, rozhodca si to všimol.

51:30
    Nahodený puk Kutej hravo skrotil.

50:29
    Patrioti sa zatiaľ dobre bránia, nepúšťajú domácich do vážnejších akcii.

49:51
    Vylúčenie Patriot Budapešť - Dominik Kubica - menší trest za držanie.

49:25
    Kuvik sa natlačil na os ihriska, odkiaľ i zakončil, no znovu trafil iba Bararoša.

48:53
    Buliš si ľahol do prihrávky a zastavil akciu hostí.

48:08
    Kocka teraz zhasla, stretnutie pokračuje. Na ľade ostal jeden z hráčov Dukly, vylučovať sa a nebude.

47:52
    Organizátori spustili aspoň staré časomiery nad bránou, máme informácie o časoch, no o streloch a vylúčeniach už nie.

47:00
    Patriot sa ubránil, môže ísť do útoku.

46:45
    Hra pokračuje, no kocka nefunguje. Ťažko povedať, aký je momentálne čas.

Na zimnom štadióne zlyhala kocka, hra zatiaľ nepokračuje.

46:40
    Budapešť dala gól! Hostia využívajú presilovku! Od modrej vypálil MICHAL ŠALKA, ktorý trafil Kutejovi medzi betóny.

45:54
    Znovu sa bude vylučovať. Dukla Trenčín .

45:05
    Hostia v plnom počte.

44:50
    Domácim sa táto presilovka vôbec nedarí, puk je predovšetkým v ich obrannom pásme a nie naopak.

43:05
    Presilovka domácich. Na trestnú lavicu odchádza Karol Csanyi

42:36
    Budapešť dala gól!
    Tak sa to hosťom podarilo. Kutej zlomil hokejku, chvíľu bol bez hokejky, museli mu ju priniesť spoluhráči. Zmätok využil MARTIN KUŘÍTKO, ktorý prestrelil gólmana z ľavej strany. Asistencia: Michal Šalka.

42:25
    Nádherná akcia, Dolník si nakorčuľoval medzi kruhy, prijal prihrávku a z prvej pálil, no Kutej ho zastavil betónmi.

41:54
    Domáci si pri striedaní a rozohrávke nerozumeli, píska sa zakázané uvoľnenie.

41:32
    Pri puku teraz hostia , z osi ihriska a z otočky pálil Kazik, trafil iba pripraveného Kuteja.

40:44
    Dukla v úvode tretej tretiny mierne pritlačila, tvrdá strela od modrej končí len v náručí Boraroša.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme taktiež videli iba jeden gól, tento raz na strane domácich. Buliš vyrovnal v 31. minúte. Tretia tretina začne zhruba o 19:17.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:12
    Patrioti sa snažia dostať sa do vedenia, no Kutej predviedol dva naozaj šikovné zákroky a zmaril im tento úmysel.

38:48
    Kuvik je späť v hre, hostia presilovku nevyužili.

38:17
    Dolník napálil iba do hrude Kuteja.

37:58
    Veliký v poslednej chvíli zastavil prihrávku do medzikružia, kde už osamotený číhal jeden z Patriotov.

37:27
    Pekná akcia Csanyiho, ktorý prešprintoval s pukom pol ihriska, následne sa z pravého krídla uvoľnil a natlačil pred Kuteja, no prekonať ho sa mu už nepodarilo.

36:48
    Bude sa opäť vylučovať, menší trest za držanie dostal Kuvik.

36:06
    Dukla spôsobila Borarošovi vrásky na čele, no ani po samostatnej šikovnej akcii sa skóre nemení.

35:05
    Na druhej strane Boraroš tečoval strelu na ochrannú sieť.

34:24
    Tvrdá strela Nedvěda zblokovaná, puk opečiatkoval plexisklo za bránou.

33:30
    Viacero hráčov v šedobielom čakalo na prihrávku pred Kutejom, tá nakoniec prišla, ale bola nepresná. Kečkeš ešte šprintoval za pukom, no bol pri ňom skôr Boraroš.

32:46
    Dolník je späť v hre, hostia útočia. Kutej zmaril ich šancu.

32:32
    Teraz puk skončil na lavičke hostí.

32:20
    Nemes získal pre svoj tím cenné sekundy vyhodením puku.

31:34
    Dukla pálila od modrej, následne sa snažilo viacero domácich hokejistov natlačiť do zakončenia a doraziť puk do siete, Boraroš si ale postrážil všetkých žltočervených hráčov.

30:58
    Patrioti vyhodili puk cez všetky čiary.

30:46
    Dukla si zahrá ďalšiu presilovku, dvojminútový trest dostal Dolník.

30:03
    Domáci vyrovnávajú! FILIP BULIŠ prekonal Boraroša a rázom je vyrovnané! Asistencie: Pardavý jr., Záborský.

29:09
    Vylúčenie Patriot Budapešť - Tomáš Daniška - menší trest za hrubosť.

29:09
    Tvrdoň bude ošetrovaný na striedačke, hra pokračuje.

29:09
    Hra sa prerušuje, na ľade ostal ležať otrasený Marcel Tvrdoň, ktorý uštedril faul do oblasti stehna.

28:40
    Dukla v útočnom pásme nič nevymyslela, Boraroš si vždy pokryl všetky voľné miesta.

27:31
    Nepresná prihrávka na Piačku pripravila Patriotov o vážnu situáciu. Piačka si nabiehal do medzikružia.

26:56
    Hostia si vytvárajú tlak, no pretaviť sa im to do gólu zatiaľ nedarí. Všetko marí Kutej.

26:00
    Nepresná rozohrávka Patriotov - puk uteká na zakázané uvoľnenie.

25:32
    Nedvěd nahadzoval puk od modrej, opäť bola strela blokovaná, gól z toho nie je. Kečkeš sa vracia do hry.

24:42
    Rozhodca prerušuje hru, Dvořák stál v bránkovisku.

24:09
    Nedvědova strela zápästím bola zblokovaná, Kutej sa rozhliadal, kde je puk, nakoniec skončil v rohu ihriska. Dukla ho vyhodila z pásma, Patrioti sa previnili ofsajdom.

23:32
    Bude sa opäť vylučovať. Kečkeš - menší trest za podrazenie.

23:19
    Nepresná rozohrávka Patriotov, domáci zachytili puk v strede klziska.

22:38
    Gális poľahky vybojoval puk v útočnom pásme, ihneď sa snažil z rohu nakorčuľovať si pred Boraroša, no ani dvoma strelami ho neprekonal.

21:51
    Tvrdoň získal puk v strednom pásme, doviezol ho až do útočnej tretiny, pohľadom hľadal spoluhráčov, no nakoniec sa rozhodol pre strelu, ktorú Boraroš v prehľadom chytá.

21:22
    Kamzik to skúšal z pravého kruhu, netrafil však bránu. Domáci si ustrážili situáciu a vyviezli puk. Hneď na to ofsajd Dukly.

20:37
    Dukla sa snaží rýchlo vyrovnať, no svojou nepresnosťou stratila pásma. Následne na to zakázané uvoľnenie hostí.

20:02
    Úvodné buly druhej tretiny pre domácu Duklu.

20:01
    Začala druhá tretina.

Po prvej tretine vyhrávajú hostia 1:0 po góle Nedvěda, ktorý využil v 11. minúte presilovku. Druhá tretina začne zhruba o 18:32.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:48
    Šikovná strela spoza obrancu, Kutej mal zakrytý výhľad, no i tak túto strelu zneškodnil betónom.

19:01
    Dukla si v strednom pásme nerozumela pri rozohrávke a puk stráca.

18:41
    Teraz hostí zastavil ofsajd.

17:42
    Teraz sú na rade hostia, ktorí výborne zakombinovali v pásme, na konci akcie pálil do polodkrytej brány Nemes, no gólman Kutej sa stihol presunúť a gólu zabrániť.

16:49
    Hostia v plnom počte, Dukla však stále pri puku a v útočnom pásme.

15:58
    Patrioti sa oslobodzujú vyhodením puku cez všetky čiary.

15:37
    Puk bol teraz zblokovaný a skončil na ochrannej sieti.

15:20
    Dukla zovrela hostí v ich pásme, pritlačila no gól z toho nie je. Palovičova strela na konci akcie končí v náručí Boraroša.

14:49
    Presilovka domácich. Bittner odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

14:34
    Tak napokon nie, puk bol ešte tečovaný, rozhodca sa pomýlil. Vhadzovať sa bude v stredovom kruhu.

14:32
    Hostia si nerozumeli v rozohrávke, put uteká na icing.

14:22
    Tvrdoň nahodil puk na bránu, Boraroš ho pre istotu prikryl.

14:03
    Gólman Kutej vybehol za pukom do rohu, čo sa mu takmer stalo osudný. Puk nevybojoval, naopak, získali ho hostia, no domáca obrana zblokovala prihráku a puk napokon skončil na ochrannej sieti.

13:25
    Veliký vybojoval puk v rohu klziska, okamžite sa snažil natlačiť pred Boraroša a vyrovnať, no obrana hostí si ho postrážila dobre.

12:43
    Prebiehajú mikrosúboje pri mantineli za bránou Dukly. Rozhodca stratil dohľad z puku a hru prerušuje.

11:54
    Od modrej pálil zápästím Csanyi, Kutej sa teraz nenechal nachytať, na strelu videl.

11:15
    Hostia pokračujú v tlaku, no zatiaľ sa im druhý gól streliť nepodarilo. Dukla sa na chvíľu oslobodila.

10:14
    Hostia využívajú presilovku! Po skrumáži pred domácim gólmanom Kutejom sa najlepšie zorientoval ONDŘEJ NEDVĚD, ktorý vsietil úvodný gól. Asistencie: Karol Csanyi, Benjamin Nemes.

09:41
    Vylúčenie Dukla Trenčín - menší trest za hákovanie.

09:41
    Výborný zákrok Kuteja! Trenčania stratili puk v útočnom pásme, na rade boli hostia, ktorí podnikli ihneď protiútok, po jednoduchej akcii pálil Kamzík, ktorého vychytal domáci gólman.

08:53
    Tak až teraz sa hra prerušila, puk skončil mimo hracej plochy.

08:28
    Ďalšia šikovne myslená prihrávka Tvrdoňa do medzikružia, obrana sa ale zorientovala ako prvá a puk vyhodila z pásma.

07:30
    Stretnutie ide plynulo, rozhodca neprerušil hru už niekoľko minút! Pri puku momentálne domáci, ktorí sa snažia zaútočiť. Stroskotali ale na modrej.

06:16
    Veľká šanca Dukly! Trenčania výborne zakombinovali a zamotali hosťujúcej obrane hlavu, následne na to prišla tvrdá strela od modrej, po ktorej zvoní žrď! Boraroš sa len obzeral.

05:38
    Kamzík pálil z otočky, no trafil iba pripraveného Kuteja.

05:17
    Vidíme vcelku slušný a rýchly hokej, ktorý sa prelieva zo strany na stranu. Teraz jednoduchý zákrok Kuteja.

04:27
    Domáci na chvíľu potočili Budapešť v ich pásme, Tvrdoň ale stratil puk. Bojovalo sa hlavne pri mantineloch.

03:43
    Rozhodca vykázal hru von z obranného pásma Dukly, hostia zahrali vysokou hokejkou.

03:18
    Pokračujeme v hre 4 na 4, Csanyi sa snažil dvoma dorážkami prekonať gólmana Kuteja, ten si ale postrážil priestor. Gól z toho nebude.

02:20
    A je po presilovke. Veliký zbytočne zahral s vysokou hokejkou a fauloval.

02:14
    Bude sa prvýkrát vylučovať. Na dve minúty odchádza na trestnú lavicu Priganc, ktorý sekol súpera.

01:38
    Tvrdá strela Pardavého jr. končí v lapačke Boraroša. Gólman tento puk nadvakrát skrotil.

01:15
    Hostia sa previnili ofsajdom, hra je teda prerušená.

00:33
    Nepresná rozohrávka Budapešti, Trenčania môžu ísť do protiútoku. Prvá strela na Boraroša nepresná.

00:01
    Úvodné buly pre Duklu, Trenčania držia puk na svojich hokejkách a snažia sa podniknúť prvý útok.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné päťky sú na ľade, môžeme začať.

Hráči odišli do kabín, nasleduje úprava ľadovej plochy. Zhruba o desať minút stretnutie začne.

Úvodné zostavy podľa čísiel, pozície doplníme v priebehu zápasu:

Dukla Trenčín: Kutej - Závodský, Palovič, Plško, Porubský, Briestenský, Petre, Mravík, Tvrdoň, Kuvik, Veliký, Kuzma, Varga, Kečkeš, Pardavý, Gális, Hochel, Záborský, Stantien, Hrazdíra.

Patriot Budapešť: Boraroš - Dvořák, Nedvěd, Kubica, Hardi, Nemes, Strauch, Minárik, Kuřítko, Priganc, Prochádzka, Dolník, Bittner, Csayni, Daniška, Piačka, Šalka, Pipek, Glemba.

Rozhodcovia: Lokšík - Rehák, M. Tvrdoň.

Na ľade vidieť už aj hostí z Budapešti, obidva celky sa teraz rozcvičujú.

V tejto chvíli Vás už zdravím zo Zimného štadióna Pavla Demitru v Trenčíne, na ľade zatiaľ vidieť iba domácich hokejistov, ktorí sa momentálne rozcvičujú.

Juniorka Dukly Trenčín hrá pochopiteľne slovenskú Extraligu juniorov, v ktorej sa momentálne drží na 7. pozícii so 42 bodmi.

Patriot Budapešť je nováčik v Minor Hockey League , ktorá je zároveň juniorskou súťažou prestížnej KHL. Zaujímavosťou tohto klubu je, že i napriek tomu, že to je tím z hlavného mesta Maďarska, v kádri figurujú štyria hokejisti Maďarska. Zvyšok tímu tvoria slovenskí a českí mladíci.

Dobrý deň, vitajte pri sledovaní priameho prenosu z prípravného zápasu medzi juniorkou Dukly Trenčín a hostí z hlavného mesta Maďarska - Patriot Budapešť.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:45.

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 31. Buliš (Pardavý, Záborský), 60. Kečkeš - 11. Nedvěd (Csanyi, Nemes), 43. Kuřítko (Šalka), 47. Šalka

HK DUKLA Trenčín: Kutej - Petre, Kuvik, Závodský, Kuzma, Kečkeš, Hochel, Plško, Paľovič - Porubský, Briestenský, Mravík („C“), Tvrdoň, Veliký, Varga, Pardavý jr. , Galis, Záborský, Stantien, Hrazdíra, Buliš.
    VASAS Budapešť: Boraroš - Nedvěd, Dvořák, Kubica, Procházka, Bittner - Hardi, Nemes, Kuřítko, Priganc, Dolník, Csanyi, Daniška, Piačka, Šalka, Glemba, Strauch, Pipek, Minárik.

Rozhodčí: Lokšík - Rehák, M. Tvrdoň