Omsk – HC Slovan 2:3 (po s.n.) | Barys – Lev 5:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Spartak Moskva – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Riga – Mytišči 4:5 (kon.) | Doněck – Jaroslavl 3:4 (kon.)
Dinamo Riga
4:5 (0:1, 1:3, 3:1)
Atlant Mytišči
Neděle 20.01.2013, 16:00KHL

59:15
    Džeriňš byl faulován v dobré střelecké pozici. Za držení si jde sednout Ignatuškin (MYT) a domácí to zkusí v šesti.

50:04
    Skorcovs zavezl kotouč na útočnou třetinu a vykoledoval si faul. Provinil se Ilja Kablukov (MYT). Následuje přesilovka pro domácí.

38:50
    Za držení si jde sednout Jamie Johnson (RIG).

31:41
    Bude se opět vylučovat. Meija se v rychlém kontru tlačil před bránícího Kablukova (MYT), který se uchýlil k nedovolenému zákroku. Přesilová hra pro domácí.

26:24
    Meija (RIG) dostává menší trest a hosté budou moci ještě navýšit své vedení.

18:14
    Přesilovku si v závěru první třetiny zahrají také hosté. Trest dostávají domácí za příliš mnoho hráčů na ledě.

08:40
    Je tu první přesilovka a zahrají si ji domácí. Za podražení míří na trestnou lavici Alexander Osipov (MYT).

Marek Kratochvíl

Branky a nahrávky: 21. Indrašis (K. Redlihs, Szczehura), 53. Rekis, 54. J. Redlihs (Karsums, Szczechura), 60. Karsums (Indrašis, K. Redlihs) - 20. Krikunov (Višněvskij, Točickij), 21. Engvist (Majorov, Ševčenko), 25. Majorov (Engvist), 34. Majorov (Dyblenko), 48. Gluchov (Kablukov, Kolcov)

Dinamo Riga: Jucers (Tellqvist) – Rekis, K. Redlihs, Sotnijeks, J. Redlihs, Cibulskis, Porejs – Karsums, Indrašis, Szczechura – Giroux, Johnson, Ankipans – Meija, Džeriňš, Pavlovs – Ivanas, Skvorcovs, Bičevskis – Bijezajs.
    Atlant Mytišči: Davydov (Galimov) – Batyršin, Kosmačov, Višněvskij, Dyblenko, Ozolinš, Petrov, Rukavišnikov, Osipov – Gluchov, Kablukov, Kolcov – Engkvist, Majorov, Ševčenko – Točickij, Krikunov, Michnov – Ignatuškin, Jašin, Šmeljov.

Rozhodčí: Běljajev, Olenin - Medvěděv, Sivov

Diváci: 5 150