Litoměřice – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Most – Šumperk 3:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (kon.) | Písek – Jihlava 3:2 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Třebíč 1:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 26.01.2013, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:23:15)

59:44
    Litoměřičtí se znovu pokusili dostat na území soupeře, ale zastavilo je postavení mimo hru.

58:53
    Domácí se nemohou udržet v útočném pásmu. Lvi trpělivě vyhazují a již jen dohrávají rozhodnuté utkání.

58:14
    Simon se nenechal odstavit dvěma bránícími hráči a našel najíždějícího Haška, ten ihned vystřelil, ale znovu do náruče hostujícího brankáře.

57:25
    Hosté teď trpělivě brání střední pásmo a nepouští domácí na svou polovinu.

55:38
    Podobně jako Brož teď nahazoval kotouč před Luňáka Simon, tečoval jej Gerhát, ale puk tentokrát zamířil mimo branku.

54:14
    Švagrovský se dostal mezi kruhy a švihem vypálil. Kocián musel předvést pohotový zákrok vyrážečkou.

54:06
    Brož poslal puk od pravého mantinelu před domácí branku, jeho střílenou přihrávku tečoval Třetina, ale pouze do náruče domácího brankáře.

53:06
    Hra se po zakázaném uvolnění hostů stěhuje před Luňáka.

52:23
    Hosté hrají v plném počtu.

51:38
    Luňákovi propadl kotouč před odkrytou branku a dorážež jej mohl Šinágl, po jeho pokusu však zazvonila levá tyč.

50:53
    Simon zkusil štěstí střelou z ostrého úhlu, ta však skončila na hrudi hradeckého brankáře.

50:23
    Vyloučení Hradce. Menší trest za hákování + osobní trest za nesportovní chování dostává Lukáš Chmelíř.

49:56
    Vyloučení Litoměřic. Osobní trest za nesportovní chování dostává Jan Kloz.

49:56
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení. DAVID ŠVAGROVSKÝ prokázal důraz v brankovišti a dotlačil puk do sítě. Asistence: Michal Tvrdík.

49:23
    Kocián se teď pouze ohlédl za ránou Drtiny, která prosvištěla kolem jeho levé tyče.

48:39
    Roupcovu střelu od modré vyrazil Kocián svou holí do rohu.

48:06
    Domácí se krátce po vhazování osvobozují vyhozením až za Luňákovu branku.

47:56
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za hákování dostává Martin Tvrzník.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 5. Mrňa (Simon, Gerhát), 8. Simon (Husák, Gerhát) - 16. Říha (Zukal, Brož), 23. Roupec (Třetina), 34. T. (Valášek), 50. Švagrovský (Tvrdík)

HC Stadion Litoměřice: Kocián (Hruška) - Martinka, Evan, Kříž, Sobotka, Míka, Husák, Žovinec, Kolář - Kloz, Hašek, Novák - Mrňa, Gerhát, Simon - Kafan, Slížek, Šinágl - Antončík, Luňák L., Tvrzník.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák F. (Čech) - Zukal, Drtina, Vágner, Roupec, Čáp, Chmelíř, Brida, Kováč - Kubica, Tvrdík, Švagrovský - Říha, Brož, Třetina - Haluza, Macháň, Budínský - Půlpán A., Půlpán T., Valášek.

Rozhodčí: Schmejkal - Flegl, Zíka