Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 26.01.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

Stejně jako v prvním letošním vzájemném zápase na Lapači, i tentokrát zvítězili Valaši poměrem 4:1. Střetnutí de facto rozhodla již první třetina, kterou Vsetín jednoznačně ovládl poměrem 4:0. Ve zbytku utkání se domácí soustředili především na obranu. Hosté sice měli převahu, výborného Hromadu ale dokázali překonat pouze jednou. Vsetín tak i tentokrát opouštějí s prázdnou. Ze Vsetína přejeme příjemný zbytek soboty. (20:01:29)

60:00

59:52
    Valaši již slaví.

59:35
    Kotouč je v útočném pásmu Vsetína..

58:37
    Stadionem zní Vysoký Jalovec a domácí si již závěr utkání hlídají.

56:03
    A máme tady další vyloučení ... tentokrát dvě minuty pro Hoďu za držení.

55:30
    Hosté jsou v plném počtu.

54:47
    Dvě minuty dostává Tesařík za držení, síly na ledě se tak na chvíli srovnají.

54:46
    Vaněk ani Zúbek teď z bezprostřední blízkosti nedokázali vyzrát na prázdné víko Matouškovy svatyně.

54:12
    Kývala poslal kotouč k brankovišti, kde byl připraven Daněk - kotouč se mu ale mezi betony Matouška propasírovat nepodařilo.

53:30
    Dvě minuty dostává Prokop za nedovolené bránění a k tomu si vykoledoval ještě dva desetiminutové osobní tresty za nesportovní chování.

52:16
    Dnešnímu utkání přihlíží 1221 platících diváků.

51:30
    Před Hromadou to teď vřelo. Holík zachraňoval šanci hostí na brankové čáře, když brankář Vsetína po zákroku zůstal ležet na zemi.

50:18
    Hosté jsou v plném počtu. Vsetínu se při přesilovce příliš nedařilo.

49:06
    Vítek se nyní těžce zvedá z ledu po střetu s jedním z protihráčů.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 8. Mikšovský (Vaněk), 8. Hruška P. (Hruška O., Vítek), 15. Kývala (Farda), 18. Hoďa (Vrba) - 44. Haas (Vydra)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Žabčík, Vrba, Vrána, Hoďa, Farda (21. Tesařík), Tichý - Zúbek, Vaněk, Mikšovský - Hruška P., Hruška.O, Vítek - Brezáni, Holík, Kajaba - Štrbík, Daněk, Kývala - Šiafutdinov.
    AZ Havířov: Daneček (15. Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl, Hartmann, Zientek, Rimmel - Pavlas, Haas, Stránský, Kolařík, Kanko, Pechanec, Klimša, Říčka, Bursík, Matějek.

Rozhodčí: Mrkva - Mrákava, Řezáč