Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
HC Tábor
7:5 (5:0, 0:3, 2:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 26.01.2013, 17:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

Dnešní tip na přesný výsledek se mi drobně odchýlil, nicméně jsme viděli nádhernou přestřelku. Někdejší hvězdný hokejista Wayne Gretzky dnes slaví 52. narozeniny a jak jsme viděli, táborští i jablonečtí hokejisté mu dali pěkný dárek. Tábor v pohodě po 1. třetině vedl 5:0, pak si ale zkomplikoval cestu za 3 body, které ale nakonec po napínavém závěru urval. Příští zápas odehrají kohouti venku, a to ve středu 30. ledna s HC Řisuty. Poté doma přivítají v sobotu 2. února ve šlágru ligy HC Děčín, kdy se bude hrát zřejmě o 1. místo, tak buďte s námi u toho! Do té doby přeji příjemnou zimu. Loučí se s vámi Josef Janda. (19:19:20)

60:00

59:52
    Tábor právě vstřelil branku!
    Cenu jistoty pro Matušíka! Jel na křídle na prázdnou branku, před sebou jednoho obránce. Mohl zkusit dát hattrick, ale neriskoval a přihrál před branku volnému DAVIDU KELLNEROVI, který se nemýlil. 7:5. Je rozhodnuto!

59:27
    Puk ve středním pásmu.

59:17
    Velká nervozita při vhazování na obou stranách. Vhazuje se znovu.

58:39
    Situaci 3 na 1 teď domácí doslova zazdili!

58:00
    Dvě minuty do konce 3. třetiny. Připomínám, že hosté svůj oddechový čas již vyčerpali.

57:10
    V tutové pozici nepřekonal Klestila Kapička. Ten dostal před branku nádhernou přihrávku, golman ho ale zázračně vychytal.

56:48
    Seidlova střela sražena mimo hřiště.

56:38
    Z ledu se teď těžko zvedá pro změnu hráč Jablonce, rozhodčí radši přerušil hru.

56:20
    Kuriozní žabku od modré teď poslal na Krejbicha Havran. Brankář pro jistotu v náručí puk podržel.

55:42
    Vlci teď stále častěji řeší přechod modré čáry nahozením za bránu.

54:50

53:55
    Tábor obléhá Krejbicha a neustále střílí, gól ale zatím za záda hostující golman nepustil.

52:49
    Další ostrý zákrok Jabloneckých. Z ledu se nemůže zvednout Heřmánek. Peřina tak jde na 2 minuty za vražení.

52:05
    Vlci stále koušou, minimálně bod z dnešního zápasu by v boji o 8. místo s Bílinou potřebovali jako sůl. Bílina v současně hraném zápase hraje po 2. třetině jen 3:3 s Milevskem.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 2. Šulčík (Kolomý), 3. Pechánek (Nedorost), 8. Matušík (Hájek), 10. Matušík (Havran), 16. Kellner (Heršálek), 50. Kanov (Černý, Seidl.), 60. Kellner (Matušík) - 24. Kapička (Vařeka, Kedršt), 29. Kapička (Vařeka), 40. Kadeřábek (Červený), 46. Krátký (Tondr), 52. Tondr (Kedršt)

HC Tábor: Klestil – Havran, Hlaveš, Heršálek, Černý, Kakos, Kanov, Liška – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, T. Hájek, Kratochvíl, Matušík, Kolomý, Mrkvička, Perník, Šulčík, Seidl. Trenér: T. Matušík
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (21. Krejbich) - Zeman, Hloušek, Kadeřábek, Klement, Niko, Abraham, Petrmichl, Peřina - Šulc, Mulač, Vašek, Kapička, J. Hájek, Vařeka, Kedršt, Brokeš, Tondr, Bříška, Krátký, Stehno. Trenér: J. Kubsch