Třinec – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Ústí n/L – HC Plzeň 2:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 0:3 (kon.)
HC Litvínov – HC Kladno 7:1 (kon.) | Liberec – Jihlava 3:2 (po pr.) | Slavia – Zlín 4:2 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:11 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 6:4 (kon.)

59:30
    Skrumáž před brankou hostí, Vágner se štěstím puk za záda nepustil.

57:09
    Jurčík se trefil do sítě branky, ale jen ze strany.

55:12
    Kobes dorážel před brankou, Soukup je pozorný.

54:06
    Šrámkovu střelu vyrazil Vágner betony.

53:57

52:26

51:57
    Vyloučen hostující Znamenáček na dvě minuty za držení protihráče. Bude se hrát 3 na 4.

50:26
    Vyloučen domácí Svoboda na dvě minuty za nedovolené bránění. Zároveň je odpískán trest pro domácí za nesportovní chování, trest odpykává Zavřel.

47:46
    Kladno právě vstřelilo branku!

Kladno střílí svou první branku v tomto utkání a využívá přesilové hry! Kotouč do branky zasunul do branky JIŘÍ KALLA!
    Asistence: Jan Vyšín, Václav Kolářík

47:09
    Vyloučen domácí Cvrk na dvě minuty za nedovolené bránění.

46:50

46:39
    Pískán ofsajd, vhazování ve středním pásmu vyhráli domácí.

46:21
    Domácím se přesilovka vůbec nedaří, hraje se spíš ve středním pásmu.

44:50
    Gottlieb vysekl Kokešovi hůl ve středním pásmu a bude vyloučen na dvě minuty za sekání.

42:42

42:14
    Hosté jsou sice v útočném pásmu, ale na Soukupa nelétá moc nebezpečných střel.

40:42
    Vyloučen domácí Kokeš na dvě minuty za hrubost.

40:01

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 17. Čeřovský (Válek), 20. Čeřovský (Mical), 28. Zavřel (Cvrk), 30. Čeřovský (Strejček, Šrámek), 32. Písařík (Strejček, Mical), 35. Zavřel (Cvrk), 39. Písařík - 48. Kalla (Vyšín, Kolářík)

HC Litvínov: Soukup - Kokeš, Cvrk, Svoboda, Jurčík "A", Fučík, Ernst, Strejček, Zavřel, Šrámek "C", Písařík, Kuchař, Válek, Trübenekr, Čeřovský, Zdeněk, Malec, Mical, Švarc.
    HC Kladno: Exner - Hájek, Bunda, Slánský, Šilhavý, Znamenáček, Kobes, Redlich "A", Kalla, Habrdla, Gottlieb, Véber, David "A", Kolářík, Janeček, Fiala, Vodák, Král, Rajter, Tomáš "C", Vyšín.

Rozhodčí: Turčan - Kilian, Ptáček