Gent – Cercle Brugge 2:0 (kon.) | Beerschot – Lierse 1:3 (kon.) | Kortrijk – Mons 0:1 (kon.)
Mechelen – Leuven 1:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Lokeren 0:0 (kon.)
Waasland-Beveren
0:0 (0:0)
Sporting Lokeren
Sobota 23.02.2013, 20:00 • Waasland Arena • Belgická Jupiler Pro League

Na domácí lavičce panuje spokojenost, Waasland uhrál velice dobrou remízu a připisuje si tak bod do tabulky. Bod to byl zřejmě zasloužený, utkání to bylo vyrovnané a nějaké velké rozdíly cítit nebyly. Tolik tedy z belgické ligy, u dalších zápasů ať už fotbalových nebo hokejových se budu těšit na počtenou. (21:55:38)

90
    Hrát se bude ještě tři minuty.

89
    Poslední střídání také u domácích. Remacleho nahrazuje na poslední minuty Da Silva.

87
    Poslední střídání v týmu hostů. Odešel Balufo a na jeho místo jde na poslední minuty Saglik.

87
    Pomaličku jdeme do cíle tohoto zápasu, kde stále čekáme na branku.

85
    Dalším potrestaným hráčem dnešního mače je Persoons.

83
    Druhá změna přichází také u Waaslandu. Ivense nahrazuje Farssi.

82
    Vzápět přichází druhá změna. Za Miloše Mariče nastupuje Leko.

81
    De Pauw nastupuje na hřiště, z něj odešel Dutra.

80
    V posledních minutách se musí domácí bránit, s favoritem zatím drží přijatelnou remízu.

77
    Střely z dálky se také neujala. Přesně řečeno Dutrova pumelice zapadla daleko za bránu.

75
    První střídání registrujeme nejprve u hostů. Ze hry odšel Smet, na jeho místo jde Sterckx.