Wacker – Mattersburg 2:0 (kon.) | Austria – Admira 4:0 (kon.) | Wiener – Ried 0:0 (kon.)
Sturm Graz – Wolfsberger 1:3 (kon.)
FK Austria Vídeň
4:0 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 23.02.2013, 18:30 • Generali Arena (Wien) • Rakouská Bundesliga

Gólová smršť v tomto utkání přišla až v druhém poločase, kdy Vídeň skórovala hned tříkrát. V prvním poločase se trefil Gorgon a ve druhém poločase to byl Dilaver a dvakrát Kienast. Dnešním vítězem tohoto duelu se tedy stává FK Austria Wien, která poráží FC Admira Wacker Mödling a ujišťuje si své první místo v tabulce. Přeji Vám pěkný zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou! (21:09:40)

90+3
    Je rozhodnuto! Dnešním vítězem se stává Austria Vídeň, která si připisuje do tabulky další tři body!

90
    Druhý poločas se prodlouží o 3 minuty!

90
    Austria právě vstřelila branku!
    ROMAN KIENAST střílí svou druhou branku v dnešním zápase!

88
    Díky proměněnému pokutovému kopu, se kterým si poradil ROMAN KIENAST, zvyšují domácí svůj náskok.

88
    Byla nařízena penalta.

87
    Austria Vídeň měla k dispozici rohový kop, jenže ho nevyužila a výkop od branky bude mít brankář Macho.