Wacker – Mattersburg 2:0 (kon.) | Austria – Admira 4:0 (kon.) | Wiener – Ried 0:0 (kon.)
Sturm Graz – Wolfsberger 1:3 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
2:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Sobota 23.02.2013, 16:00 • Tivoli Stadion Tirol (Innsbruck) • Rakouská Bundesliga

V zápase byl jasně lepším celkem domácí Innsbruck, který také díky dvěma trefám ve druhém poločase zvítězil a zaslouženě si tak z dnešního utkání odnáší cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne! (17:49:32)

90
    Rozhodčí Dieter Muckenhammer se rozhodl nastavit 3 minuty.

89
    Innsbruck naposledy střídá, ze hřiště odešel Christopher Wernitznig, nahradil ho Marcel Schreter.

87
    Míč z rohového kopu skončil pouze na hlavách bránících hráčů, kteří jej odehráli do bezpečí.

83
    Hra je přerušena. Michael Novak potřebuje ošetřit.

83
    Hra je posledních pár minut plná nepřesností na obou stranách, hráčům se nedaří nahrávky.

81
    Innsbruck střídá, odejde Christoph Saurer, místo něj se na hřiště podívá Lukas Hinterseer.

80
    Mattersburg naposledy střídá, odejde Christian Gartner, místo něj si zahraje Florin Lovin.

78
    Do zakončení se dostal hostující Thorsten Rocher, míč však poslal vysoko nad domácí bránu.

77
    Mattersburg střídá, odejde Adnan Mravac, příjde Alexander Pollhuber.

76
    Innsbruck střídá, odejde Alexander Hauser, nahradí jej Thomas Loffler.

75
    Centrovaný míč z přímého kopu se nedostal k nikomu z hráčů Mattersburgu, domácí mohou zahájit protiútok.

74
    Mattersburg bude kopat volný přímý kop, hráči se stěhují do vápna domácích.

72
    Domácí Carlos Merino se pokusil ohrozit branku soupeře, jeho střela však nemířila mezi tři tyče.

69
    Do zakončení ve vápně hostů se dostal Wernitznig, jeho střela šla však naprosto mimo.