Mytišči – Petrohrad 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavl 3:2 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
HC Slovan – Dynamo Moskva 2:4 (kon.)
Lev Praha
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
CSKA Moskva
Neděle 24.02.2013, 17:00 • Tipsport Arena, Praha, Holešovice • Play-off KHL

57:09
    Viktor Kozlov vyloučen na dvě minuty, time out pro Lev.

52:14
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Moskva odskakuje do dvoubrankového vedení. NIKOLAJ PROCHORKIN v jízdě prostřelil Pöpperleho. Asistence: Kvaša.

38:10
    Za obličej se chytá jeden z padajících Lvů. Je jasné, že se bude vylučovat za vysokou hůl. Sergej Širokov dostává 2+2 minuty. Lev teď bude hrát šestapadesát vteřin v pěti proti třem.

34:06
    Za faul na Sekáče pro dnešek dohrál střelec zatím rozdílového gólu Patrick Davis. Obdržel pět minut plus do konce utkání. Pro Lev obrovská šance na vyrovnání.

28:51
    A Moskvě se daří skvělý obrat! PATRICK DAVIS se uvolnil a bekhendovým blafákem překonal Pöpperleho. Asistence: Sprukts, Kozlov.

28:12
    Hostům se nakonec daří využít jednoduchá přesilovka. IGOR OŽIGANOV si nabruslil mezi kruhy, odkud nekompromisně prostřelil Pöpperleho. Asistence: A. Radulov.

26:46
    Ajaj, domácí Mäenpää to teď přehnal s aktivitou a je vyloučen. Pro CSKA se naskýtá neopakovatelná šance na skŕování v podobě dvaatřiceti vteřin dvojnásobné početní výhody.

25:18
    Za ostrý hit u mantinelu se jede posadit kapitán Novotný na dvě minuty. Na ledě se pak strhla větší potyčka několika hráčů.

25:10
    Střela Kvašy se otřela o tyčku!

21:08
    Němec vyloučen, CSKA bude mít šanci na rychlou odpověď.

20:46
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    To byl start! Oystrick si vybruslil z rohu útočného pásma, odkud přesně před prázdnou bránu nahrál JIŘÍMU NOVOTNÉMU. Ten už měl jednoduchý úkol. Asistence: Oystrick.

17:38
    Igor Radulov vyloučen - Lev si zahraje přesilovku.

14:05
    Za veliké nelibosti publika i domácí lavičky je teď za útočné držení protihráče vyloučen kapitán Novotný. CSKA si zahraje přesilovku.

03:14
    Síly na ledě se srovnají. Oleg Kvaša vyloučen za hákování. Pokračujeme ve čtyřech.

01:53
    Za hru vysokou holí v útočném pásmu je vyloučen domácí Tomáš Surový. Teď si patrně zachytá i Tomáš Pöpperle.

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 21. Novotný (Oystrick) - 29. Ožiganov (Radulov), 29. Davis (Sprukts, Kozlov), 53. Prochorkin (Kvaša)

Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Oystrick, Nakládal, Krejčík, Němec, Mikuš, Mäenpää, Porseland - Danielsson, Novotný, Klepiš - Rachůnek, Vrána, Řepík - Cipulis, Surový, Hossa - Sekáč, Cingel, Niživijs - Gynge.
    CSKA Moskva: Staňa - Rjasenskij, Rylov, Morrisonn, Denisov, Markov, Ožiganov, Marčenko, Kondratěv - I.Radulov, Persson, A.Radulov - Širokov, Kvaša, Grigorenko - Davis, Sprukts, Kozlov - Ljubimov, Prochorkin, Kugryšev.

Rozhodčí: Rönn, Belov - Mikhel, Shikhanov