K. Vary – Třinec 5:7 (kon.) | Chomutov – Jihlava 2:5 (kon.) | Sparta – Zlín 1:0 (po pr.)
Slavia – Vsetín 7:1 (kon.) | Motor ČB – Havířov 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Hr. Králové 5:4 (po pr.)
Písek – Kometa Brno 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Vítkovice 3:1 (kon.) | HC Kladno – Liberec 6:4 (kon.)
Letňany – Pardubice 5:3 (kon.)
HC Letci Letňany
5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 09.03.2013, 15:30 • Ice aréna Letňany • Extraliga staršího dorostu

Už to tady v Letňanech vypadalo na prodloužení, ale nakonec se podařilo domácím vsítit dvě branky. Vítězná je přiznána Martinu Šťovíčkovi. Hra jinak byla velice vyrovnaná, neztrácela na tempu a hrálo se velice dynamicky. Důstojné rozloučení s touto sezónou. Tímto se loučíme a těšíme se v příští sezoně. (17:41:44)

60:00

59:30
    Půl minuty do konce to vypadá, že domácí opustí poslední zápas sezóny jako vítězný tým.

58:41
    Letňany právě vstřelily branku!
    Štosek, Šťovíček a KEVIN POLÁK. Celé toto trio se objevilo před brankářem hostů. Ten čelil prudkému útoku opravdu obratně. Spočítal jsem čtyři dorážky, než se podařilo kotouč dorazit za brankovou čáru.

57:29
    Martin Štosek zkusil prostřelit brankáře Pardubic mezi nohama. Stibůrek sklapl betony včas.

56:44
    Tomu se říká být ve správný čas na správném místě. Po lehké skrumáži před brankou je kotouč posunut na najíždějícího MARTINA ŠŤOVÍČKA a ten s jistotou posílá kotouč za brankáře.Asistence: bez asistence.

55:45
    Hylena měl na hokejce branku, ale z první nestrefuje branku. Šla na něj prudká přihrávka zpoza brankové čáry.

53:01
    Hroboň zkusil zasunout kotouč za Stibůrka, ale ten skokem zachránil situaci a kotouč přikryl. Útočník letců poté zkusil kotouč získat a má veliké štěstí, že nejde na dvě minuty za sekání.

51:36
    A druhý icing Letců následuje v krátkém sledu.

51:26
    Domácí se dostali pod tlak a podařilo se jim zabvit kotouče poze za cenu zakázaného uvolnění.

48:36
    Stibůrek dokázal napravit chybu a kotouč, který pustil za svá záda hokejkou zablokoval a poté jej zalehl.

48:25
    Ke tvrdé střele se dostal Kysela. Netrefil branku o kousíček. S touto střelou, pokud by šla mezi tyče by si Švihálek neporadil.

46:29
    Hostům se dvakrát nepodařilo přejít modrou čáru.

43:28
    Už po uplynutí trestu Diveckého se domácím podařilo dostat se trošku do tlaku. Stačilo málo střela od modré a následná dorážka KEVINA POLÁKA. Asistence: Šťovíček.

42:17
    po zhruba minutě hry e hostům podařilo zakotvit v útočném pásmu.

41:06
    Vyloučení Hroboně za napadení je zasloužený trest za zákrok, který předvedl u střídačky svého týmu.

40:53
    Michal Neuman chybí mezi hráči na střídačce. Zřejmě je zranění vážnějšího charakteru.

40:27
    Nestrašil nadvakrát nepřekonal Stibůrka.

Hráči obou celků jsou na ledě. Připomínám, že domácí budou hrát ještě 36 vteřin přesilovou hru pět na čtyři.

Vojtěch Fiala

Branky a nahrávky: 10. Minář (Šťovíček), 23. Hroboň, 44. Polák (Šťovíček), 57. Šťovíček, 59. Polák (Štosek, Šťovíček) – 6. Hlaváček (Chvojka), 8. Budík (Špaček), 34. Kuťák (Špaček)

HC Letci Letňany: Švihálek, (Kosina), Hrdinka, Hůla. Minář, Janda, Starosta, Štosek, Hroboň, Nestrašil, Zeliska, Pražienka, Kučera, Hylena, Šťovíček, Polák, Neuman, Pařík. Trenér: Žůrek.
    HC Dynamo Pardubice: Stibůrek, (Vejmelka), Divecký, Kalous, Chvojka, Kysela, Faltýnek, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Bohuňek, Velínský, Špaček, Havrda, Petric, Budík, Kracík. Trenér: Martinec.

Rozhodčí: Hornáček, Beránek, Zmeškal