Třinec – Jihlava 7:3 (kon.) | Chomutov – Sparta 3:2 (kon.) | Pardubice – Olomouc 5:3 (kon.)
Liberec – Zlín 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Kometa Brno 8:2 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 5:4 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
5:3 (2:1, 2:2, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 09.03.2013, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Máme po zápase! Domácí splnili svůj úkol, který zněl jasně - zvítězit za tři body. Nyní si ovšem Pardubice budou muset počkat na výsledek z Vítkovic, aby se dozvěděly, zda se jim nakonec otevře kýžená brána do play off. Příjemný zbytek soboty z pardubické ČEZ Areny Vám přeje Marek Votke. (18:04:32)

60:00

59:44
    Jeden z posledních zákroků si dnes připisuje olomoucký gólman.

58:37
    Utkání se nám chýlí ke konci, domácí Pardubice se vůbec nikam neženou, protože moc dobře vědí, o co jim dnes jde.

58:01
    Poslední dvě minuty zápasu.

57:29
    Slovo si vzal opět Adam Chmelař, tentokráte svým příklepem orazítkoval betony Jana Lukáše.

57:17

56:54
    Adam Chmelař tečuje kotouč jen těsně nad olomouckou klec!

56:08
    Nic závažného se ale nestalo - hosté jsou ve čtyřech.

55:17
    Daniel Robertson dostává dvě minuty za hákování a Olomouc hraje přesilovku pět na tři!

55:09

54:08
    A máme po přesilovce. Jan Veselý fauloval a obdržel dvě minuty a jako bonus deset minut osobního trestu za úder do oblasti hlavy a krku.

53:42
    Olomoucký Milan Ostřanský teď ale vyhazuje přes všechny čáry.

53:09
    Alex Rašner (OLO) dostává dvě minuty za podražení. Pardubický tlak tak bude podpořen přesilovkou!

52:39
    Domácí pokračují v urputné práci směrem dopředu a nadále zatápí hokejistům v červeném v útočné třetině!

51:11
    Pardubice právě vstřelily branku!

Aktivita se domácím přece jen vyplatila! Jiří Půhoný taháčkem v útočném pásmu jen tak tak prostřelil olomouckého brankáře a kotouč zapadl těsně za brankovou čáru k pravé tyči. Asistence: Jakub Řezníček.

50:15

49:20
    Pardubice vyhazují přes všechny čáry.

48:15
    Dvě minuty za vyhození kotouče dostává Adam Chmelař a před Olomoucí stojí další početní výhoda.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 9. Starý (Půhoný, Řezníček), 12. Nosek (Půhoný), 26. Březina (Nosek, Půhoný), 35. Březina, 52. Půhoný (Řezníček) – 7. Aleš (Ostřanský, Schejbal), 23. Kunce (Šťastný), 30. Beták (Jergl)

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (Bernart) - Škvor, Pilný, Petira, Havel, Chmelař, Vácha, Půhoný, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Nosek, Veselý, Zelinger, Havlík Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.
    HC Olomouc: Lukáš (Motálek) - Brančik, Beták, Ostřanský, Kunce, Jergl A., Vaculín, Jergl J., Rašner, Zitka, Pšeja, Kovář, Hradil, Lehečka, Konečný, Šťastný, Schejbal, Novotný.

Rozhodčí: Kareš - Bravíř Blümel