Levante – Celta Vigo 0:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Barcelona 2:2 (kon.) | Atlético – Real Madrid 1:2 (kon.)
Zaragoza – Mallorca 3:2 (kon.)
Athletic Bilbao
2:2 (1:0)
FC Barcelona
Sobota 27.04.2013, 18:00 • Estadio San Mamés, Bilbao • Španělská LaLiga

To je z Bilbaa vše, ale nejen španělská liga pokračuje dalšími zápasy. Takže nikam neodcházejte a sledujte s námi sportovní dění. Pro tuto chvíli na shledanou. (19:58:01)

Utkání skončilo remízou 2:2 a velkou měrou je to díky Messimu. Ten přišel, za chvíli vstřelil vyrovnávací gól a o dvě minuty přiťukl na Sáncheze, který dostal Barcelonu do vedení. O to pak přišla až v úplném závěru, když se po Llorenteho přiklepnutí trefil Herrera. Barcelona předvedla ve druhé půli o hodně lepší výkon, na více, než bod to ovšem nestačilo. Naopak pro Bilbao má bod cenu zlata.

90+3
    Zřejmě poslední centr do vápna Bilbaa byl domácí obranou odvrácen a skóre se už tak zřejmě nezmění.

90+3
    Óscar De Marcos fauloval a dostal žlutou kartu.

90+3
    Přihrávka Iniesty nebyla povedená, míč končí u gólmana Iraizoze.

90+2
    Centr Jordiho Alby byl zblokován, hraje se na polovině hřiště.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno. Bilbao využilo nedůrazu hostů ve vlastním vápně, Llorente přehlavičkoval dva protihráče a ANDER HERRERA se trefil přesně k tyči!

90
    Centr mířící do vápna Barcelony odvrátil Adriano.

89
    Muniain se skvěle probíjel středem a zastavil ho až na poslední chvíli Song. Navíc se mu podařilo míč odkopnout tak šikovně, že je z toho pouze autové vhazování.

88
    Ofsajd Bilbaa a v něm chycený Gómez.

87
    K přímému kopu se dle očekávání postavil Messi a jen těsně minul!

86
    Messi byl faulován a viník, Carlos Gurpegi dostal žlutou kartu.

85
    Do konce už moc času nezbývá a hraje se hlavně na půlce Bilbaa.

84
    Na pravé straně bylo trochu místa na rychlou akci Barcelony, ta však byla okamžitě zastavena domácí obranou.