Frýdek-Místek – Žďár n/S 2:0 (kon.) | Třinec – Rosice 8:0 (kon.) | Prostějov – Hulín 1:1 (kon.)
Kroměříž – Olomouc B 0:7 (kon.) | Břeclav – Uničov 3:0 (kon.)
1. SK Prostějov
1:1 (0:0)
SK Spartak Hulín
Sobota 27.04.2013, 16:00Moravskoslezská fotbalová liga

Pro dnešek je to z Prostějova všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (18:31:59)

Je dobojováno. Prostějov se rozchází s Hulínem po remíze, která se dá nazvat zaslouženou. V první půli byli domácí jasně lepší, ale ve druhém poločase už se misky vah vyrovnaly a dokonce mohli hosté i vyhrát.

90+3
    Zelenka kopal standardní situaci, ale nepovedlo se mu přesně poslat míč na branku.

90+1
    Protiútok hostů byl opět velmi zajímavý, ale Bureš dokázal míč zkrotit.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Prostějov sice byl ve druhém poločas možná horším týmem, ale v závěru opět přicházejí domácí chvíle! Ránu Krejčíře zastavuje břevno!

89
    Zelenka centroval do šestnáctky a našel Zbožínka, který ale hlavou nemířil přesně.

89
    Další střela v podání Prostějova, ale tento pokus znovu zablokován.

88
    Zatloukal se dostal k možnosti vystřelit na branku a nakonec to byla střela velmi zajímavá.

87
    Hulín je v posledních minutách lepším týmem, i když domácí ještě zkouší něco vymyslet.

83
    Až nyní poprvé střídají hosté. Ze hry odešel Pácl.

81
    Zelenka se snaží Prostějov znovu vybudit a vyslal na branku další pohledný střelecký pokus.

80
    Domácí ještě dokázali vytvořit závar před brankou Dubce, ale nakonec už bez efektu.

79
    Zelenka vyslal výbornou ránu z dálky a trefuje brankovou konstrukci, konkrétně břevno!