Liberec – Most 3:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Brno – Slavia 3:2 (kon.)
Slovácko – Č. Budějovice 6:1 (kon.) | Karviná – Pardubice 1:0 (kon.)
1.FC Slovácko
6:1 (5:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 03.08.2013, 13:00 • Bělinka • Celostátní liga staršího dorostu

Hlavní rozhodčí Peřina ukončil dnešní zápas, ve kterém Slovácko porazilo Dynamo České Budějovice výrazně 6:1. Druhá půle již tak plodná na branky nebyla. Hosté prostřídáním vyrovnali hru. Šestý úspěch Slovácka zaznamenal Minář, konečnou podobu výsledku dal hostující Schertler, který korigoval stav utkání na 6:1. (14:49:32)

90
    Standardní situaci se hostující hráči ubránili.

89
    Střelu Galušky z hranice vápna tečoval hostující obránce na rohový kop.

87
    Vinklerův centr do pokutového území Dynama nebyl přesný a míče se zmocnili hostující fotbalisté.

85
    Sedmou branku mohl do sítě Budějovic přidat Minář, který dostal zpětnou přihrávku od svého spoluhráče. Domácímu útočníkovi však střela nesedla a skončila v náruči brankáře Coufala.

83
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ondřej Otepka posadil centr přesně na hlavu MARINA SCHERTLERA, který balon poslal pod břevno a vstřelil čestný úspěch Dynama – 6:1.

83
    Dynamo bude zahrávat volný přímý kop z pravé strany.

82
    Ťokův centr mířil na hlavu Sileše, jeho pokus byl nepřesný a balon skončil nad brankou Dynama.

81
    Petr Galuška vybojoval rohový kop.

80
    Poslední střídání v sestavě Slovácka. Lukáše Michnu vyměnil Robin Holík.

77
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Ťok si v pokutovém území naběhl na přihrávku a udělal brankáři Coufalovi kličku, dostal se však ze střeleckého úhlu a centrem našel přesně hlavu MICHALA MINÁŘE, který pohodl míč dopravil do sítě – 6:0!

76
    Na druhé straně Michnova střela nebyla ideální a mířila nad branku.

75
    Obrana Slovácka v dnešním zápase v zadních řadách pracuje spolehlivě. Čestný úspěch Dynama ze standardní situace nedopustila.

74
    Schertlerova střela z velkého vápna byla zablokována na rohový kop.

72
    Dvojí střídání Slovácka. Filipa Rusňáka s Michalem Suchým vystřídali Erik Vinkler a Lukáš Martinka.

71
    Hra po krátkém přerušení hra pokračuje.

70
    V době přestávky hosté vystřídali naposledy. Michala Řezáče vyměnil Ondřej Otepka.

69
    Teď se chvíli nehraje. Rozhodčí Peřina povolil hráčům doplnit tekutiny.

68
    Tempo hry trochu opadlo, hraje se převážně kolem středového kruhu.

65
    Druhé střídání domácího celku. Tomáše Zajíce vyměnil Michal Minář.

63
    Sileš byl na polovině hřiště nedovoleně atakovaný Martinem Heldem, Slovácko zůstane u míče.

61
    Svěřenci trenéra Hlahůlka kombinují kolem středového kruhu a snaží se už poněkolikáté ohrozit branku Dynama.

59
    Slovácko poprvé vystřídalo. Lukáše Sadílka vyměnil David Machalík.

59
    Čtvrté střídání Dynama. Jakuba Helda vyměnil jeho bratr Martin Held.

58
    Horák se hnal s míčem přes střed hřiště, před pokutovým územím obehrál jednoho protihráče, ale na Sileše si už nepřišel.

56
    Standardní situaci si obránci Slovácka pohlídali a balon odkopli mimo vápno.

55
    Dynamo podniklo rychlý protiútok. Bálkův centr byl z hranice vápna zablokovaný na rohový kop.

53
    Ťokovu přihrávku nezpracoval před velkým vápnem Galuška.

52
    Na centr z rohu se zavěsil Martin Tušer, jeho hlavičku brankář Semanko kryl.

51
    České Budějovice budou zahrávat rohový kop.

46
    Hostující trenér udělal do druhé půle tři změny. Jakuba Křiváčka vyměnil David Tomášek, Patrika Švantnera nahradil Martin Schertler a místo Petra Paseckého nastoupil Lukáš Bálek.

46

Dorostenci Slovácka po prvním poločase vedou 5:0 nad Českými Budějovicemi. Domácí hráči měli míč v první půli více na svých kopačkách. Po čtvrt hodině dal úvodní branku Galuška, poté v rozmezí pěti minut vstřelil dvě branky Zajíc. Petr Galuška za hlavou vstřelil čtvrtou branku a účet prvního poločasu završil střelou za přispění tyče záložník Michna.

44
    Ťokova kolmice směřovala na Rusňáka, ovšem byla velmi dlouhá a nakonec balon zamířil mimo hrací plochu.

42
    Centr do vápna Budějovic od Ťoka nebyl přesný a skončil za branku hostujícího celku.

40
    Obrana Dynama doslova hoří. Do vápna se dral Petrucha, kterému na poslední chvíli vypíchl balon Křiváček.

37
    Domácí hráči zamkli svého soupeře před pokutovým územím a po zmatku ve vápně se k míči dostal LUKÁŠ MICHNA, který angličanem upravuje skóre na 5:0!

35
    PETR GALUŠKA si naběhl na zadní tyč na přesný centr Tomáše Ťoka a míč za přispění brankáře Coufala skončil počtvrté v brance Dynama.

32
    Rusňák si naběhl za obranu Dynama a zpracoval si balon, poté byl zastaven pomezním rozhodčím Mikuláškem, jenž mu signalizoval, že v době přihrávky stál v ofsajdu.

30
    Rusňák do otevřené obrany Dynama dostal přihrávku, snažil se obejít obránce hostujícího celku, který v souboji na zemi hrál rukou, rozhodčí Peřina nechal hru pokračovat.

28
    Silešova přihrávka byla na Sadílka nepřesná a balon skončil za postranní čárou.

27
    Zatím je zápas plně v režii borců 1. FC Slovácko, kteří jsou při chuti, drží míč více na svých kopačkách. Budějovice kromě zatím jedné šance se k přímému ohrožení branky Semanka moc nedostávají.

25
    Z následného rohového kopu si hráči Slovácka nevypracovali žádnou kloudnou šanci.

24
    Michnův centr na zadní tyč musel odvrátit do zámezí hostující bek Vaněk.

23
    Vypadá to, že o osudu dnešního utkání je rozhodnuto! Na centr ze strany si krásně naběhl TOMÁŠ ZAJÍC a nedal brankáři Coufalovi šanci – 3:0.

22
    Pěkná akce Slovácka. Zajíc potáhl míč až do pokutového území, kde našel zpětnou přihrávkou Galušku, jeho střelu však brankář Coufal vyrazil.

19
    Dlouhý míč směřoval z kopačky Petruchy na Rusňáka, záložník Slovácka však hlavičkový souboj s Křiváčkem prohrál.

18
    TOMÁŠ ZAJÍC využil zaváhání obrany Dynama a posléze i brankáře Coufala, který jeho střelu podcenil a nečekaně ji z úhlu pustil za svá záda. Slovácko díky této laciné brance vede již 2:0.

16
    Pěknou kombinaci po levé straně předvedli hráči Slovácka. Pěkně se uvolnil v pokutovém území Ťok, který z otočky stříleným centrem našel přesně postaveného PETRA GALUŠKU, jenž balon levou nohou doťukl do brány Dynama – 1:0.

14
    Další střela ze stejné pozice od Řezáče tentokrát přesná nebyla, balon šel vedle pravé tyče.

13
    Michal Řezáč dostal krásnou přihrávku na pravou stranu, s míčem neotálel a hned vystřelil. Jeho rána mířila doprostřed branky, kde byl připravený brankář Semanko.

12
    Obránci Dynama nedůrazně odkopli míč, ke kterému se dostal Zajíc a střelou z malého vápna jen těsně minul branku Coufala.

12
    Další rohový kop bude mít k dispozici mužstvo v bílých dresech.

11
    Sadílkův centr z rohového praporku musel vyboxovat brankář Coufal do bezpečí.

10
    Slovácko bude zahrávat rohový kop.

9
    K dalekonosné střele se odhodlal Pasecký, jeho přízemní střela šla daleko od branky domácího celku.

8
    Hráči Slovácka kombinují před vápnem hostů. Akci zkazil špatnou přihrávkou na levé straně Petrucha.

7
    Dynamo ze standardní situace nic nevytěžilo, protože akce byla zastavena odpískaným faulem rozhodčího Peřiny.

6
    Po výkopu brankáře Coufala se vřítil do vápna Slovácka Horák, jeho střela z pokutového území byla zablokována na rohový kop.

5
    Ťok přihrál balon Galuškovi, ten mu jej vrátil, záložník Slovácka se snažil vysunout dlouhým nákopem Suchého, jeho přihrávka byla příliš dlouhá a skončila za brankovou čárou.

4
    Pasecký vyhrál hlavičkový souboj pro nabíhajícího Švantnera, u míče však byl dříve zadák Sileš a balon odkopl.

3
    Rusňák jej však ztratil a hosté mohou přejít do protiútoku.

2
    Od úvodního výkopu drží ve své moci míč hráči 1. FC Slovácko.

1

-2
    Oba celky nastoupily na hrací plochu. České Budějovice budou hrát ve žlutých dresech, Slovácko zvolilo bílé komplety,

-7
    Hráči zmizeli v kabinách, aby se připravili na dnešní match.

1. FC Slovácko: Semanko – Suchý, Petrucha, Ohnutek, Ťok, Galuška, Sadílek, Rusňák, Michna, Sileš, Zajíc

SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Tušer, Křiváček, Řezáč, Hála, Horák, Švantner, Pasecký, Held J., Janoch, Vaněk

Rozhodčí: Peřina – Zpěvák, Mikulášek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Tomáš Kučera

Branky: 16. Galuška, 18. Zajíc, 23. Zajíc, 35. Galuška, 37. Michna, 77. Minář – 83. Schertler

1.FC Slovácko: Semanko – Suchý (72. Martinka), Petrucha, Ohnutek, Ťok, Galuška, Sadílek (59. Machalík), Rusňák (72. Vinkler), Michna (80. Holík), Sileš, Zajíc (65. Minář)
    SK Dynamo Č. Budějovice: Coufal – Tušer, Křiváček (46. Tomášek), Řezáč (70. Otepka), Hála, Horák, Švantner (46. Schertler), Pasecký (46. Bálek), J. Held (59. Held M.), Janoch, Vaněk

Rozhodčí: Peřina – Zpěvák, Mikulášek