Sokolov – Žižkov 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Třinec 3:1 (kon.) | Bohem. Pr. – Vltavín 3:0 (kon.)
Frýdek-Místek – Karviná 4:1 (kon.) | Vlašim – Pardubice 1:0 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
3:1 (3:1)
FK Třinec
Sobota 10.08.2013, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

89
    Ústecký Dvořák ještě v závěru trefil tyč po svém průniku po levé straně.

87
    Poslední střídání Army, Moulise nahradil Pavlata.

84
    Domácí mají nadále řadu příležitostí, třinecká obrana si nemůže vydechnout!

82
    Mujagič utekl za obranu, v nájezdu ho ale vychytal Bruk.

79
    Ústí střídá, Smolu nahradil Abid Mujagič.

78
    Žlutou kartu rovněž dostal Smola (UNL).

75
    Třinec naposledy střídal, Lisického nahradil Gulajev.

74
    Za zakopnutí míče do zámezí vyfasoval žlutou kartu Peterka (UNL).

72
    Malík (TRI) dostal žlutou kartu.

66
    Nyní měl Třinec štěstí, míč po snadné Dvořákově střele vypadl Brukovi z rukavic a následně Smola netrefil odkrytou klec.

62
    První střídání Army, dohrál Leibl, zahraje si Benčík.

62
    Vyložená příležitost Třince, Malík hlavičkoval po rohu do břevna a z metru netrefil hlavou bránu Motyčka!

54
    Ústí mohlo udeřit z brejku, Leibl vyvezl míč do útoku a po centru Peterky zakončoval Moulis a posléze z druhé vlny Martykán.

46
    A rovněž dohrál Čtvrtníček, na jeho místo přišel Wojnar.

46
    Hosté vyukovali do druhé půle se dvěma změnami v sestavě. Matouška nahradil Joukl.

43
    Ústí právě vstřelilo branku!
    To jsou věci, o dvě minuty později vidíme další gól. Tentokrát v síti Třince. PAVEL MOULIS dostal míč za obranu hostů a v nájezdu se nemýlil.

41
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté udeřili z rychlého kontru a posléze přečíslili v ústeckém vápně domácí beky. Nadvakrát pak procedil míč do sítě MAREK ČELŮSTKA.

34
    Na hřišti se přiostřuje, za pořádně ostrý skluz nemohl čekat Jursa (UNL) nic jiného, než žlutou kartu.

32
    Za ostrý skluz vyfasoval žluté napomenutí Ceplák (TRI).

30
    Čtvrtníček (TRI) inkasoval žlutou kartu.

28
    A máme tu čtvrtý ústecký roh v řadě, Třinec je svírán domácími před vlastní bránou. Velký tlak nyní mají ústečtí fotbalisté!

27
    Další gólovka Ústí, po rohu pálil z otočky Smola. Jen tak tak, že z toho nebyl třetí gól v síti Třince.

26
    Ústecký Moulis utíkal sám na bránu a mířil gólmanovi mezi nohy, Bruk ale sklepl "betony" včas a vyrazil míč na rohový kop.

23
    Nyní domácí předvedli tak trochu exhibiční akci zakončenou druhou brankou! Pavel Moulis dostal míč za obranu, po dvou kličkách a efektní zasekávačce se odpoutal od obránce a tvrdou ranou protáhl Bruka. A ten, než dokázal zneškodnit odražený míč, tak ve vápně zaúřadoval TOMÁŠ SMOLA, který ho nikým nehlídaný doklepl do branky.

21
    Další velká příležitost Třince. Osamocený ve vápně hlavičkoval o milimetry mimo tyče Čtvrtníček.

16
    První vážná šance Třince, tvrdou ránu Gavláka brankář Novák vytěsnil na roh.

13
    Petr Lisický (TRI) uviděl žlutou kartu za svůj faul na polovině hřiště.

11
    Smola zajímavě hlavičkoval z blízkosti do protipohybu gólmana, míč pak uklidil na roh Matoušek.

4
    Hned v úvodu zápasu se Ústí dostalo do vedení! Z penalty mířil přesně k pravé tyči MICHAL VALENTA. Gólman Bruk sice trefil stranu, na míč ale nedosáhl.

3
    To jsou věci, to je nevídané! Hned ve třetí minutě utkání jeden z třineckých obránců stáhl na trávník ve vápně Moulise a sudí bez váhání nařídil penaltu!