Villarreal – Valladolid 2:1 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 5:0 (kon.) | Levante – Sevilla 0:0 (kon.)
Malaga – Barcelona 0:1 (kon.) | Real Betis – Celta Vigo 1:2 (kon.)
Malaga CF
0:1 (0:1)
FC Barcelona
Neděle 25.08.2013, 21:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:56)

V dnešním utkání možná někteří očekávali střelecké "hody" v podání Barcelony, která se ale dnes na vítězství 1:0 velmi nadřela a nakonec mohla být ráda, že se domácím v závěru zápasu nepodařilo ze dvou velkých šancí vyrovnat. Ani hvězdný Neymar, který přišel na hřiště v 63.minutě, nedokázal skórvat, přesto FCB svou roli splnila a z Málagy si odváží tři body.

90+2
    Piqué nechvátá s jeho rozehráním, nakonec vše končí faulem Neymara, hosté zůstávají na polovině Málagy.

90+1
    Na druhé straně se dostal do zakončení Neymar, ale je z toho pouze roh.

90
    V poslední minutě mohli domácí vyrovnat, ale Valdésš skvěle dvakrát zakročil!

89
    Jesús Gámez musí nyní vytrpět ráznou domluvu od sudího Mateua za faul na Neymara.

88
    Statistika držení míče – 28% : 72%.

88
    Obrana Málagy odvrací, míč se ocitá až u Valdése.

87
    Rohový kop pro Barcelonu z levé strany.

86
    Nepřesný pas hostů, domácí kombinují na polovině Barcelony.

84
    Žlutá karta pro Dani Alvese, který hodně protestuje, faktem je, že protihráče na půlící čáře stáhl k zemi.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Sergi Roberto.

82
    Rohový kop FCB levé strany, míč končí v náruči Caballera.

81
    Míč na půli hřiště, v moci hostů.

80
    A sám Neymar rozehrává, dobrá střela, Caballero vyráží!

80
    Neymar vybojoval dobrou standardní situaci, téměř na hranici vlastního pokutového území ho fauluje S. Sanchéz.

79
    Valdés rozehrává.

78
    Útočná snaha domácích končí ztrátou míče.

77
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Fabrice Olinga, přichází Pedro Morales.

76
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ignacio Camacho, přichází Sebastián Fernández.

75
    Autové vhazování FCB z pravé strany, v posledních minutách přibylo faulů, hra je nepříjemně rozkouskována.

73
    Hráči si musí dávat na své nutkání neustále polemizovat s rozhodnutím sudího Mateu, který ve druhé půli začal rozdávat žluté karty.

72
    Camacho fauluje Neymara a dostává za tento zákrok žlutou kartu, to byl téměř hokejový bodyček!

71
    Hosté kombinují na polovině hřiště.

70
    Neymar v ofsajdu, byť milimetrovém.

70
    Do konce zápasu zbývá zhruba dvacet minut, dokáží hosté navýšit své vedení?

68
    Mohlo být vyrovnáno, Santa Cruz udělal kličku Valdésovi, přihrál zpět doprostřed vápna, kde Olinga trefuje tyč!

68
    Ale míč končí pouze na hlavě bránícího hráče Málagy. Caballero rozehrává.

67
    Antunes zahrává rukou v blízkosti vlastního pokutového území, dobrá standardka, byť z úhlu, pro FCB.

66
    Alves centruje před branku Málagy, tam ale odvrací bránící Eliseu.

65
    Že by ale v dnešním utkání Barcelona dominovala, to se říci opravdu nedá.

64
    Fanoušci FCB se dočkali – na hrací plochu přišel hvězdný Brazilec Neymar!

63
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Bartlomiej Radoslau Pawlowski, přichází Eliseu.

63
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Neymar.

62
    Alexis Sánchez se snaží přesvědčit asistenta, že by hosté měli zahrávat rohový kop, ale vysloužil si za to akorát žlutou kartu.

61
    A za nemístné řeči dostává domácí Sergio Sánchez zbytečnou žlutou kartu.

60
    Útočná snaha domácích končí faulem na Fàbregase.

60
    Je za námi hodina hry, Málaga má k dispozici volný kop na polovině Barcelony.

59
    Hosté rozehráli roh z pravé strany, obrana Málagy opět odvrací.

58
    Piqué málem umístil svou hlavičku do branky, ale míč končí nad bránou, k překvapení všech ukazuje sudí Mateu na rohový kop.

58
    A. Sánchez faulován na polovině Málagy, Barcelona rozehrává volný kop z levé strany.

57
    Jesús Gámez dostává žlutou kartu, ovšem jeho faul viděl snad pouze sudí Mateu.

56
    Olinga to opět zkouší proti dvojici bránících hráčů, Piqué s Alvesem ho však nepustili do vápna.

55
    Sedmý rohový kop rozehrávají hosté z levé strany, ale obrana Málagy, odvrací.

54
    Rohový kop pro hosty.

53
    Sergi Roberto a Neymar se rozcvičují u postranní čáry.

52
    Jesús Gámez vhazuje z pravé strany, na polovině Barcelony, ale hosté získávají míč.

51
    Jordi Alba centruje z levé strany, ale míč získává Caballero.

50
    Caballero krotí míč z volného kopu.

49
    Ve hře FCB je hodně nepřesnosti, míče odskakují od nohy, přihrávky končí u protihráče...atd.

48
    Barcelonští kombinují na půli hřiště, klasické čekání na chybu soupeře.

47
    Dnešní utkání sleduje 28 513 diváků.

46

46
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Adriano, přichází Dani Alves.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:02 hodin.

Hned po jeho rozehrání končí sudí Mateu první poločas, v němž jsme zaznamenali jediný gól. Ten padl v samém závěru, kdy se ve 44. minutě prosadil Adriano. Nutno dodat, že na tomto gólu se podílel nejistým zákrokem Caballero, který se v průběhu poločasu prezentoval velmi dobrým výkonem, ale tento gól jde i na jeho vrub.

45
    Rohový kop pro Barcelonu z pravé strany.

44
    Barcelona právě vstřelila branku!
    A jaj, to byla "minela" Caballera, kterému proklouzla mezi rukama střela ADRIANA CORREIRY z pravé strany, ze vzdálenosti přibližně pětadvaceti metrů!

44
    Olinga nevyzrál na levé strany na dvojici obránců Barcelony a musí se rychle vracet.

43
    Fàbregas vybojoval další rohový kop Barcelony. Na míč z pravé strany si nejlépe naskočil Piqué, který hlavičkuje přímo do míst, kde je připraven Caballero.

41
    Přesto se domácí Darder dostal ke střele, ale míří pouze vedle brány.

40
    Song odhlavičkovává do bezpečí.

40
    Domácí rozehráli volný kop z pravé strany, je z toho rohový kop z pravé strany.

39
    Iniesta hraje rukou na vlastní polovině, ač se snažil míči vyhnout.

38
    Rohový kop pro Barcelonu, tentokrát z levé strany. Míč končí v náruči gólmana Caballera.

37
    Gólová příležitost hostů, Caballero reflexivně vystrčil pravou ruku proti hlavičce Sáncheze a zachytil míč mířící do branky!

36
    Sánchez hledá Iniestu v pokutovém území, ale obránce Málagy odvrací jeho přihrávku z pravé strany.

35
    Čtvrtý rohový kop pro Barcelonu domácí obrana v pohodě odvrací.

34
    Domácí hluboko zataženi, Fàbregas vybojoval rohový kop pro Barcelonu.

33
    Od Sáncheze se odráží míč mimo hřiště, je to odkop od branky Málagy.

32
    Již to neplatí, míč má ve své moci Caballero.

31
    Na bližší tyči odhlavičkovává obránce Málagy, ale pouze na nohu soupeře. Hosté zůstávají před pokutovým územím.

31
    Sánchez faulován v blízkosti pokutového území soupeře.

30
    Je za námi půl hodina hry, stále se hraje bez branek, což je výsledek, který více svědčí domácímu týmu.

29
    Odkop od branky, domácí z rohového kopu nevytěžili víc, než hlavičku mimo bránu.

29
    To byla velmi dobrá střela Antunesa, kterou Valdés odvrací na roh.

28
    Jordi Alba fauluje na vlastní polovině, publikum si žádá karetní trest, ale sudí je jiného názoru.

27
    Iniesta zkouší pozornost Caballera střelou zpoza šestnáctky, domácí gólman chytá.

26
    Jesús Gámez neudržel míč na pravé straně, v blízkosti pokutového území hostů.

25
    Hodně nepovedený kop, Barcelona zůstává u míče.

24
    Volný kop pro Barcelonu, Xavi si již chystá míč ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.

23
    Piqué ustál souboj u rohového praporku, odkop od branky hostů.

22
    Domácí z toho ale nic nevytěžili, Barcelona vhazuje z pravé strany.

21
    Tissone faulován na polovině soupeře.

20
    Z levé strany rozehrává Xavi rohový kop, obrana Málagy odvrací do bezpečí.

19
    Pedro měl o pár centimetrů k míči dál a nakonec mu klička Caballerovi nevyšla.

18
    Převaha Barcelony je patrná, domácí jsou pod velkým tlakem.

16
    Fàbregas si to namířil z pravé strany do pokutového území Málagy, ale převaha obránců byla nad jeho síly.

15
    Míč směřuje na Piquého, ale obránce Málagy byl úspěšnější, míč má ve své moci Caballero.

15
    Pedro již tentokrát ano, Barcelona bude rozehrávat z levé strany.

14
    Nebezpečný pas za obranu Málagy, hosté útočí. Jordi Alba nevybojoval roh.

13
    Barcelona přenáší hru na pravou stranu, Sánchez ale vrací míč na střed.

12
    Nákop hostů na levé křídlo je příliš dlouhý, hrát mohou domácí.

11
    Iniesta krásně nachází Sáncheze, ten udělal kličku Caballerovi, dostal se z úhlu, ale stejně je pískán ofsajd.

10
    Sudí ukazuje, že se bude vykopávat od branky Málagy, Adriano Correira nevybojoval rohový kop.

9
    Adriano nezachytil míč na hrací ploše, hrát mohou domácí.

8
    Obrana Málagy odkopává do zámezí, hosté vhazují z levé strany.

7
    Nepřesný centr Iniesty, domácí ale neudrželi míč na svých kopačkách.

6
    Hosté kombinují před pokutovým územím Málagy.

5
    Rychlý protiútok domácích, Olinge hledá z levé strany Tissoneho, míč bere ze vzduchu Valdés.

4
    Song hlavičkuje, ale přímo do rukavic Caballera.

3
    Sánchez vybojoval rohový kop pro Barcelonu.

2
    Tissoneho nechala obrana Barcelony vstřelit z hranice pokutového území, střela míří nad branku Valdése.

2
    Barca kombinuje na polovině Málagy.

1

-5
    Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Málaga CF: Caballero – Angeleri, Antunes, Sergio Sánchez, Gámez – Camacho, Tissone, Darder – Olinga, Santa Cruz, Pawlowski

FC Barcelona: Valdés – Adriano, Piqué, Mascherano, Alba – Xavi, Song, Iniesta – A. Sánchez, Fábregas, Pedro

Rozhodčí: Mateu – Cebrián, Núnez.

Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola španělské Primera División, v němž domácí Málaga CF přivítá FC Barcelonu. Utkání se odehraje na Estadio La Rosaleda v Málaze a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Antonio Mateu a asistenti Pau Cebrián, Jon Núnez.

MÁLAGA CF
    Málaga může litovat velice těžkého losu v úvodu nového ligového ročníku. Po ligové premiéře na hřišti Valencie přichází dnešní těžký souboj s jedním z nejlepších týmů světa, FC Barceloně a na body nemůže Málaga pomýšlet ani v dalším kole, kdy zavítá na hřiště silné Sevilly. Ligovou premiéru na stadionu Mestalla ve Valencii rozhodla jediná branka, kterou vstřelil v 65. minutě Ricardo Costa.

FC BARCELONA
    Barcelona má za sebou velmi povedený vstup do nové ligové sezóny. V ligové premiéře totiž na Nou Campu smetla Levante 7:0! Dvěma góly se blýskl hvězdný Messi, dvakrát se také trefil Pedro, po jedné brance přidali Alexis Sánchez, Dani Alves, Xavi a k radosti všech příznivců FCB také Brazilec Neymar, který se na hřiště dostal v 64. minutě, kdy vystřídal Alexise Sáncheze.

27.04.2013 / 33. kolo / Bilbao – FC Barcelona 2:2
    05.05.2013 / 34. kolo / FC Barcelona – Betis 4:2
    12.05.2013 / 35. kolo / Atlético – FC Barcelona 1:2
    19.05.2013 / 36. kolo / FC Barcelona – Valladolid 2:1
    26.05.2013 / 37. kolo / Espanyol – FC Barcelona 0:2
    01.06.2013 / 38. kolo / FC Barcelona – Málaga 4:1
    18.08.2013 / 1. kolo / FC Barcelona – Levante 7:0