Spartak Moskva – Omsk 3:2 (1:0 po s.n.) | Doněck – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.) | Minsk – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)

48:20
    Na trestnou lavici usedl Ivan Baranka (OMS). 2 minuty hákování.

39:43
    Tak ještě se bude vylučovat, na 2 minuty za podražení dostává Sergei Kostitsyn (OMS).

30:53
    2 minuty za hákování obdržel Sergej Kalinin(OMS). Spartak tak má dvojnásobnou přesilovku.

29:11
    Na 2 minuty za podražení je potrestán Nikita Pivtsakin (OMS). Přesilovku si tak zahraje po delší době Spartak.

24:17
    Na 2 minuty si odchází sednout Vyacheslav Kozlov (SPM) – hákování.

12:48
    Aleksey Krutov(SPM) vyloučen na 2+2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí. Omsk tak má šanci na srovnání skóre.

10:52
    Spartak si zahraje první přesilovku na dvě minuty za podražení si jde odpočnout Tomáš Záborský(OMS).

Jan Malíř

Branky a nahrávky: 13. Quint (Kozlov, Zherdev), 46. Anderson (Quint, Špirko), rozh. náj. Zherdev – 22. Frolov (Záborský), 36. Kalinin (Ivanov, Pivtsakin)

Spartak Moskva: Glass (Shestyorkin) – Quint, Sergeyev – Bodrov, Kulik – Megalinsky, Vasilyev – Mamkin,Sorokin – Špirko, Wandell, Anderson – Zherdev, Nikulin, Kozlov – Nesterov, Krutov, Yunkov – Osipenko, Ignashin, Voronin
    Avangard Omsk: Lassila (Kostin) – Blaťák, Kulyash – Baranka, Pivtsakin – Yegorshev, Vorobyov – Lyamin, Milyukov – Kvasha, Kostitsyn, Perezhogin – Syomin, Záborský, Frolov – Badyukov, Ivanov, Kazionov – Mozer, Tkachev, Kalinin

Rozhodčí: Vladimir Balushka, Rafael Kadyrov – Dmitry Parfenov, Alexander Sysuev