Philadelphia – Arizona 1:2 (kon.) | Carolina – Los Angeles 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Chicago – NY Islanders 3:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)

62:22
    Vyloučen Jay Harrison (CAR) za hákování, dobrá šance pro hosty rozhodnout o svém vítězství.

52:44
    Jarret Stoll (LOA) vyloučen za hákování, domácí mají šanci strhnout vítězství na svou stranu v přesilové hře.

47:18
    Domácí obléhali branku Los Angeles, Skinnera zastavil jen za cenu faulu Trewor Lewis (LOA), dvě minuty za sekání.

43:21
    Hosté se dopouští faulu v útočné třetině, vyloučen Justin Williams (LOA) za sekání, bude se hrát ve čtyřech.

42:04
    Vyloučen domácí Jay Harrison (CAR) za nedovolené bránění, přesilová hra pro LA.

37:30
    Robyn Regehr (LOA) vyloučen za hákování, přesilová hra pro Hurricanes.

11:33
    První početní výhoda pro hosty, vyloučen Eric Staal (CAR), dvě minuty za podražení.