Orlová – Vsetín 2:8 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 4:3 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 0:3 (kon.)
Opava – SHK Hodonín 5:4 (po pr.) | Frýdek-M. – Přerov 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Klatovy 9:2 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | Bílina – Sokolov 2:5 (kon.)
Mor. Budějovice – Klášterec nO 9:1 (kon.) | Řisuty – Kobra 3:4 (po pr.) | Milevsko – Tábor 1:8 (kon.)
Nymburk – Jablonec n/N 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 7:2 (kon.)

Kobra právě vstřelila branku!
    Hosté si z Řisut odvezou dva body. Rozhodl o tom v prodloužení DAVID BÁRTA, který využil přesilovku čtyři na tři. Asistence Michal Slanina.

60:01

60:00

58:35
    Řisuty právě vstřelily branku!
    Domácím se v závěru základní hrací doby podařilo vyrovnat. Podruhé v zápase se trefil TOMÁŠ LANDA. Asistence Ladislav Vlček.

42:44
    Řisuty záhy po začátku poslední třetiny snižují na rozdíl jedné branky. V přesilovce zamířil přesně TOMÁŠ LANDA. Tomáš Babický, Matěj Kos.

40:01

40:00

34:58
    Domácí před druhou přestávkou snižují. V přesilovce se trefil FILIP BÍLEK, Asistence Ivan Záleský.

32:31
    JAN POHL navyšuje v polovině utkání vedení Kobry na třígólový rozíl. Asistence Jiří Jakeš.

20:01

20:00

10:14
    Pražané jdou v polovině první třetiny do dvougólového trháku. Po přihrávce Parise se trefil MICHAL SLANINA. Asistence Martin Paris.

03:51
    Hosté se ujímají vedení. Střelec gólu MILOSLAV CAFOUREK. Asistence Jakub Malý, Jiří Jakeš.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Flégl

Branky a nahrávky: 35. Bílek (Záleský), 43. Landa (Babický, Kos), 59. Landa (Vlček) – 4. Cafourek (Malý, Jakeš), 11. Slanina (Paris), 33. Pohl (Jakeš), 64. Bárta (Slanina)