Warriors Brno – SHK Hodonín 5:0 (kon.)
HCM Warriors Brno
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 23.10.2013, 17:45 • Hokejová hala Úvoz • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (20:53:28)

58:54
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Pečeť na vysoké vítězství Brna dává DAVID SVOBODA, který se prosazuje podruhé v zápase. Asistence Davdi Petlák.

56:37
    Brno přidává ještě jednu pojišťující branku. Střelcem je opět ALEŠ HEINRICH.

55:34
    Warrior přidává pojisťující branku zásluhou ALEŠE HEINRICHA. Asistence Tomáš Jurnečka.

40:01

40:00

27:29
    Warrior míří podruhé v zápase do černého. Autorem přesné rány za záda Holíka je JONÁŠ RŮŽIČKA. Asistence Filip Roubal.

22:01
    Brno se po dvou minutách druhé třetiny ujímá vedení zásluhou DAVIDA SVOBODY. Asistence Petr Zelinka.

20:01

20:00

00:01

Zápas začne kvůli výpadku elektrické energie později, než bylo původně plánováno.

HCM Warrior Brno: Svoboda L. ( Dufek M.) – Petlák, Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman, Padrnos, Zelinka, Neusser, Kůst, Říčka, Blaško, Svoboda D., Lecián, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Kunst, Macháň

SHK Hodonín: Holík (Lekeš) – Bureš, Borot, Štěpanovský, Ščecina, Obrtlík, Bílek, Hrachovský, Špírek, Mičík, Kuntoš, Vacula, Sedláček, Pavka, Linder, Škriba, Mudrych, Chalupa, Machálek

Rozhodčí: Coufal – Čelechovský, Zapletal.

Krásný čtvrteční den. Máme před sebou další zápas ELIOD extraligy mladšího dorostu. V rámci jedenáctého kola dnes bude brněnský Warrior hostit hodonínské Drtiče. Domácí jsou aktuálně na sedmé příčce tabulky s deseti body. Hodonín je poslední a na kontě má pouze dva body, které ovšem získal v zápase právě s Brnem. Jestli se mu i dnes podaří Brňanům body vzít uvidíme od 17,45.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:45.

Magdalena Malá

Branky a nahrávky: 23. Svoboda (Zelinka), 28. Růžička (Roubal), 56. Heinrich (Jurnečka), 57. Heinrich, 59. Svoboda (Petlák)

HCM Warriors Brno: Svoboda L. (Dufek M.) – Petlák, Jurnečka, Kuchař, Rafaj, Haman, Padrnos, Zelinka, Neusser, Kůst, Říčka, Blaško, Svoboda D., Lecián, Heinrich, Roubal, Růžička, Paulík, Kunst, Macháň
    SHK Drtiči Hodonín: Holík (Lekeš) – Bureš, Borot, Štěpanovský, Ščecina, Obrtlík, Bílek, Hrachovský, Špírek, Mičík, Kuntoš, Vacula, Sedláček, Pavka, Linder, Škriba, Mudrych, Chalupa, Machálek

Rozhodčí: Coufal – Čelechovský, Zapletal