NY Rangers – Tampa 1:2 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:2 (0:1 po s.n.)
Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 0:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:3 (po pr.) | St. Louis – Arizona 2:1 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Washington Capitals
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Středa 15.01.2014, 01:10 • Verizon Center, Washington • NHL

To je ode mě pro dnešní ráno vše, děkuji za pozornost a přeji vám pěkný středeční den! (04:03:04)

1. Antti Niemi (SJS) 36 zák., 1 gól, 97,2%
    2. Philipp Grubauer (WSH) 29 zák., 1 gól, 96,6%
    3. Alexander Ovečkin (WSH) 1+0

Velice napínavé utkání mezi Washingtonem a San Jose skončilo. Hosté šli do vedení v první třetině, ovšem jejich náskok smazali domácí v té druhé. Ve třetí části i přes řadu šancí gól nepadl a ani v prodloužení se nerozhodlo. V nájezdech se jako jediný trefil Marleau a Sharks si tedy připisují dva body, Capitals jeden.

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
    PATRICK MARLEAU rozhoduje o bonusovém bodu pro Sharks, když jako jediný dokázal překonat brankáře soupeře!

Ale nedal, je rozhodnuto!

Grabovski musí dát!

Marleau po povedeném forhendovém blafáku skóruje! 0:1.

Teď se rozjede Marleau..

Ruský střelec netrefil branku – 0:0.

Za Capitals Ovečkin..

Pavelski přestřelil branku – 0:0.

Za hosty Pavelski..

Fehr zkusil střelu mezi nohy, ale nedal – 0:0.

Za domácí pojede Fehr..

Samostatné nájezdy začínají.

Oba brankáři dnes podali velmi dobrý výkon, uvidíme, jak se jim bude dařit v nájezdech.

Ani prodloužení rozuzlení nepřineslo a utkání tak budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

Branky a nahrávky: 33. Ovečkin (Alzner, Grabovski) – 14. Kennedy (Demers, Desjardins), rozh. náj. Marleau

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Carlson, Alzner, Green, Orlov, Carrick, Erskine – Ovečkin, Grabovski, Fehr, Brouwer, Backstrom, Laich, Ward, Johansson, Chimera, Wilson, Beagle, Volpatti
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Hannan, Boyle, Demers, Vlasic, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski, Wingels, Marleau, Nieto, Kennedy, Desjardins, Kearns, Brown, McCarthy, Hayes