NY Rangers – Tampa 1:2 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:2 (0:1 po s.n.)
Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 0:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:3 (po pr.) | St. Louis – Arizona 2:1 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
New Jersey Devils
Středa 15.01.2014, 01:40 • Bell Centre, Montreal • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný středeční den. (04:16:19)

Dnešní utkání sledovalo 21 273 diváků.

Dnešní utkání končí v celku jednoznačným vítězstvím New Jersey, které porazilo domácí Montreal v poměru 4:1. Montreal šel sice na začátku zápasu do vedení, ale v 18. minutě nastartoval obrat Ďáblů Jaromír Jágr, který si dnes kromě branky připsal také jednu asistenci. New Jersey tak získává velmi důležité dva body v boji o play-off.

60:00

59:46
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey pojišťuje své vítězství čtvrtou brankou. Jágr vyvezl kotouč z obranného pásma, přihrál kotouč na DAINIUSE ZUBRUSE, který střelou ze středního pásma trefil odkrytou branku Canadiens. Asistence: Jaromír Jágr.

59:10
    Markov nahodil kotouč na branku od modré čáry, ale Brodeur nakonec nemusel zasahovat.

58:46
    Montrealu se nedaří dostat do útočného pásma.

58:25
    Price je na střídačce! Montreal bude hrát v šesti.

57:50
    Montrealu se krátí čas na zdramatizování utkání.

56:49
    Prust hledal před brankou Bourqueho, ale ten se ke kotouči dostat nedokázal.

56:17
    Markov nedokázal od modré čáry trefit branku.

55:26

55:00
    Montreal drží kotouč daleko od své branky.

54:23
    V oslabení se do zakončení dostal Bournival, ale jeho pokus šel těsně vedle levé tyče.

54:00
    Hosté se zatím v přesilové hře nedokázali usadit v útočném pásmu.

53:26
    New Jersey bude hrát přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Prust.

53:10
    Callagher z levé strany branku těsně minul.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 7. Pacioretty (Gorges) – 18. Jágr (Zubrus, Henrique), 22. Gelinas (Clowe, Merrill), 25. Henrique (Clowe, Ryder), 60. Zubrus (Jágr)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Subban, Gorges, Jemelin, Markov, Diaz, Murray – Callagher, Plekanec, Pacioretty – B. Gionta, Eller, Moen – Prust, Bouillon, Bourque – Parros, Briere, Bournival
    New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Fayne, Greene, Volčenkov, Salvador, Židlický, Merrill – Jágr, Zajac, Zubrus – Ryder, Henrique, Clowe – Bernier, S. Gionta, Carter – Gelinas, Sislo, Boucher

Rozhodčí: Kimmerly, Kowal – Henderson, MacPherson

Diváci: 21 273