NY Rangers – Tampa 1:2 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (kon.) | Washington – San Jose 1:2 (0:1 po s.n.)
Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:2 (kon.)
Minnesota – Ottawa 0:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:3 (po pr.) | St. Louis – Arizona 2:1 (kon.)
Nashville – Calgary 4:2 (kon.) | Dallas – Edmonton 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Ottawa Senators
Středa 15.01.2014, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den. (04:52:56)

Hity: 15:15

Utkání skončilo vítězstvím Ottawy Senators. Hosté přidali ve třetí třetině další dva góly, kterými pojistili své vedení, a celé to podpořil bezchybným výkonem brankář Lehner, jenž dnes vynuloval domácí útočníky. Ottawa tedy prodloužila svoji bodovou sérii na sedm zápasů a zakončila v Minnesotě svůj úspěšný trip.

60:00

59:46
    Stonerova střela skončila na betonech gólmana Lehnera.

59:00
    Hraje se poslední minuta zápasu.

58:38
    Sudí přerušil hru kvůli posunutí ottawské branky.

57:38
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku a zřejmě definitivně rozhodují o svém vítězství. KYLE TURRIS dostal v útočném pásmu přesnou přihrávku a z pravého kruhu se trefil přesně nad Kuemperovu lapačku. Asistence: Jared Cowen, Erik Karlsson.

57:12
    Domácím se podařilo opět vyhodit.

56:35
    Hosté musí začít zpoza své branky.

56:09
    Kuemper přerušil hru, vhazování v obranném pásmu Minnesoty.

55:43
    Teď to budou mít domácí ještě o něco těžší, Suter míří na dvě minuty za podražení a Ottawa si zahraje přesilovou hru.

54:39
    Domácí se v přesilovce neprosadili, čas se jim pomalu krátí.

53:57
    Ottawa vyhazuje.

52:39
    Ve stejném čase je vyloučen Turris, domácí si zahrají přesilovou hru.

52:39
    Zřejmě nejnebezpečnější šance domácích. Zucker dostal puk do volného prostoru, nabruslil se před Lehnera, ale ten jeho bekhendovou střelu chytil do lapačky.

52:18
    Stonerova střela byla sražena mimo.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 14. MacArthur (Turris, Karlsson), 46. Condra, 58. Turris (Cowen, Karlsson)

Minnesota Wild: Kuemper (Bäckström) – Suter, Brodin, Scandella, Prosser, Blum, Stoner – Niederreiter, Granlund, Pominville – Heatley, Coyle, Zucker – Cooke, Brodziak, Fontaine – Veilleux, Haula, Mitchell
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Cowen, Karlsson, Methot, Ceci, Phillips, Wiercioch – Greening, Spezza, Stone – MacArthur, Turris, Ryan – Michálek, Zibanejad, Conacher – Kassian, Smith, Condra

Rozhodčí: Hasenfratz, Lee – Galloway, Mach

Diváci: 18117