Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Florida 4:1 (kon.)
St. Louis – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 0:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 4:3 (po pr.) | San Jose – Chicago 2:1 (3:1 po s.n.) | Washington – Detroit 6:5 (po pr.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Nedáš-dostaneš, domácí velkou šanci na vyrovnání nevyužili, čehož využil JAMIE BENN a střelou do prázdné branky domácích pojišťuje hostům vedení v zápase! Asistence: Tyler Seguin.

59:12
    Getzlaf pálil zpoza pravého kruhu, Ellis vyrazil pouze do míst, kde stál osamocený Perry, který však nedokázal dostat puk do odkryté branky!

58:52
    Domácí hrají bez brankáře a se šesti hráči v poli!

51:21
    Další možnost pro domácí srovnat skóre zápasu v přesilové hře, vyloučen je Jordie Benn (DAL) za podražení.

Dnešní utkání sleduje 17.174 diváků, domácí hala "Kačerů" je po delší době vyprodána!

44:17
    Cody Eakin (DAL) vyloučen za hákování, přesilová hra pro Anaheim.

43:47
    Hiller má dnes dobře postavené tyče, již podruhé totiž zazvonila branková konstrukce za jeho zády, nyní po střele Chiassona z pravého kruhu!

Za potyčku po skončení druhé třetiny jsou menším trestem za hrubost potrestáni Antoine Roussel (DAL) a Luca Sbisa (ANA). Třetí periodu by tak oba týmy měly začít ve čtyřech hráčích.

39:45
    Spolupráce bratří Bennů v dresu Dallasu málem přinesla druhou branku v síti Anaheimu, Jamie poslal pas od modré čáry napříč útočným pásmem do prostoru pravého kruhu, odkud vypálil Jordie bez přípravy a trefil tyč domácí branky!

36:16
    Velkou šanci na zvýšení náskoku Dallasu měl na své holi Peverley, který se pokusil zasunout do prázdné branky odražený puk od zadního hrazení, Hiller ale fantasticky vyráží lapačkou!

34:50
    Perry naskočil do hry zpět z trestné lavice a ihned se zapojil do kombinace domácích, jeho ránu z pravé strany však Ellis dokázal vyrazit!

32:41
    Další trest na domácí straně, vyloučen je Corey Perry (ANA) za hákování.

28:40
    Ve velké šanci byl Tyler Seguin, který ujel domácí obraně, jeho pokus o backhandový blafák nevyšel, kotouč letí nad domácí klec!

26:58
    Tlak hostí vyústil ve vyloučení domácího hráče, Luca Sbisa (ANA) je potrestán dvěma minutami za držení protihráče.

25:03
    Eakin se ujal kotouče ve středním pásmu a podél pravého hrazení se protáhl až před domácí branku, s jeho zakončením si Hiller poradil, na následnou dorážku dojíždějícího TREVORA DALEYHO však byl již krátký a hosté se ujímají vedení v dnešním zápase! Asistence: Cody Eakin, Rich Peverley.

24:04
    Domácí se trochu kostrbatě dostali až před branku soupeře, kterou atakoval z pravé strany Silfverberg, jeho střelu zápěstím však chytá Ellis do své lapačky!

19:59
    V poslední vteřině mohl otevřít skóre zápasu Goligoski, Hiller se ale stačil přesunout včas k levé tyči své branky a puk po ráně obránce Dallasu vyrazit!

19:02
    První vyloučení dnešní zápasu, Ben Lovejoy (ANA) si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

10:34
    Winnik se od zadního hrazení pokusil najít před brankou volného Cogliana, jeho rána ale o kousek minula hostující klec!

08:08
    Zákrok Goligoského nakonec posouzen jako nedovolený, dvě minuty za nedovolené bránění pro hráče Dallasu.