Los Angeles – Philadelphia 0:2 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Columbus – Florida 4:1 (kon.)
St. Louis – Nashville 4:3 (2:1 po s.n.) | Arizona – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 0:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 4:3 (po pr.) | San Jose – Chicago 2:1 (3:1 po s.n.) | Washington – Detroit 6:5 (po pr.)
Montreal – Winnipeg 1:2 (kon.)
Montreal Canadiens
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Winnipeg Jets
Neděle 02.02.2014, 19:15 • Bell Centre, Montreal • NHL

53:30
    Přesilovka Montrealu trvala přesně 32 vteřin. Za podražení v souboji o puk za brankou Winnipegu dostává dvě minuty Brendan Gallagher (MTL). Útočník Habs tak míří dnes již potřetí na trestnou lávku.

52:58
    To však možná přijde nyní, kdy dostává dvě minuty za sekání Dustin Byfuglien (WPG). Na vyloučení: 4-5.

45:22
    Winnipeg se bude bránit Po buly se provinil nedovoleným bráněním Chris Thorburn (WPG) na Daniela Briera a dostává za to dvě minuty. Na vyloučení: 4-4.

39:33
    Takže. Dustin Byfuglien (WPG) dostává dvě minuty za napadení. Stejný trest si půjde odpykat také Travis Moen (MTL). Přesilovka Winnipegu tak bude pokračovat. Na vyloučení: 4-3.

38:54
    Brendan Gallagher dostává dvě minuty za držení protihráče. Na vyloučení: 3-2.

20:18
    Hned na začátku druhé třetiny je tady přesilová hra pro Winnipeg. Andrej Markov (MTL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Na vyloučení: 1-1.

11:11
    První vyloučení zápasu. Za zcela jasné podražení Beaulieua před brankou Priceho je vyloučen Olli Jokinen. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 38. Gionta (Plekanec, Markov) – 30. Enström (Thorburn, Wheeler), 42. Frolík (Ladd)

Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Gorges, Subban, Markov, Jemelin, Beaulieu, Murray – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Moen, Plekanec, Gionta – Bourque, Eller, Thomas – Prust, Briere, Bournival. Trenér: Michel Therrien.
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Bogosian, Enström, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Thorburn, Schiefele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Tangradi, Wright, Peluso. Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: 4 Wes McCauley, 17 Frederick L´Ecuyer – 66 Darren Gibbs, 50 Scott Cherrey