Dortmund – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | W. Brémy – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Mohuč 2:4 (kon.)
Braunschweig – Wolfsburg 1:1 (kon.) | Hertha – Hannover 0:3 (kon.) | Bayern – Leverkusen 2:1 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
2:4 (0:0)
1. FSV Mohuč 05
Sobota 15.03.2014, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé a poměrně bláznivé utkání. V prvním poločase neproměnil Salihović pokutový kop, ale k vidění bylo několik dalších velkých šancí, ale branky jsme se nedočkali. Vše ale přišlo ve druhém dějství. Hoffenheim se dostal do vedení 2:0 a vypadlo to, že kráčí za vítězstvím, protože na trávníku dominoval. Jenže hosté poté vstřelil během devíti minut tři branky a nakonec berou tři body za výhru 4:2, protože v nastaveném čase ještě jednou udeřili. Pro domácí je to možná až příliš kruté, ale na to se nehraje. (17:21:02)

90+3
    Mainz právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto, protože Mainz jde do vedení o dvě branky. Po chybě domácího obránce šli hosté do přečíslení, do vápna si naběhl SHINJI OKAZAKI, který zkušeně prostřelil Casteelse.

90+2
    Dlouhý nákop byl ale velmi nepřesný a u míče jsou hosté, kteří šetří cenné vteřinky.

90+2
    Domácí se usadili na polovině Mainzu a snaží se vyrovnat.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale v útočné fázi se jim v posledních patnácti minutách vůbec nedaří.

87
    A místo Becka si zahraje Hamad.

87
    Hoffenheim střídá. Dohrál Johnson a zahraje si Elyounoussi.

86
    Ale hosté se i tentokrát ubránili a Karius s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.

86
    Domácí vybojovali rohový kop.

85
    Nakonec z toho byl centr, ale u míče byl jako první Bell, který ho uklidil do bezpečí.

84
    Domácí se usadili na polovině Mainzu a snaží se něco vymyslet.

83
    Hosté nikam nepospíchají, což je ale zcela pochopitelné. Hrát musí Hoffenheim, který prohrává o jednu branku.

82
    Z prvního rohového kopu ale hostující celek nic nevytěžil. Jen připomenu, že domácí Hoffenheim už zahrával deset rohů.

81
    Po povedené střele musel zasahovat Casteels, ale poradil si a míč vyrazil na roh.

80
    Po další akci domácích se k hlavičce dostal aktivní Beck, ale hlavou branku hostujícího celku netrefil.

79
    Beck to vzal na sebe, ale po levé straně neprošel.

Jakub Kopřiva

Branky: 49. Polanski, 53. Firmino (Johnson) – 67. Choupo-Moting (N. Müller), 74. Saller, 76. Okazaki (Choupo-Moting), 90+3. Okazaki (N. Müller)

Karty:   39. Süle (HOF) – 73. Saller (MAI)

Neproměněná penalta: 3. Salihović (HOF), mimo

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels – Beck (C) (87. Hamad), Vestergaard, Süle, Johnson (87. Elyounoussi) – Volland, Rudy, Firmino, Polanski, Salihović – Modeste (62. Karaman).
    Náhradníci: Grahl – Toljan, Hamad, Strobl, Elyounoussi, Karaman, Herdling.

1. FSV Mohuč 05: Karius – Pospěch, Bell, Noveski (C), Park – Choupo-Moting, Moritz, Koo (72. Malli), Geis (59. Saller), Díaz (59. N. Müller) – Okazaki.
    Náhradníci: Krešić – Bungert, Saller, Malli, Soto, N. Müller, Polter.

Rozhodčí: Siebert – Osmers, Seidel

Diváci: 24 741