Kladno – Most 6:1 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 2:1 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.) | Třebíč – Havířov 7:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 1:4 (kon.)
Rytíři Kladno
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
HC Most
Sobota 03.01.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 1. liga (ČR)

Rytíři dodrželi normu dvou branek na třetinu a rozstříleli Most 6:1. Jediný úspěch hostů měl na svědomí v přesilové hře obránce Charousek. Za Kladno se v poslední periodě prosadili Dragoun s Hořavou. (18:14:02)

60:00

59:13
    Horna zvenčí orazítkoval tyč mostecké branky.

58:54
    Havlíček se zjevil za obranou Kladna, ale nedostal přesnou nahrávku.

58:32
    A ještě jedna přesilovka. Hosté hráli v šesti. Dvě minuty dostává Martin Mical (MST).

57:29
    Tauš je na ledě, další oslabení už mostečtí hokejisté přežili.
    Miloslav HOŘAVA - 6:1
    Utkání můžete sledovat živě zde.

55:47
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno využilo ještě dvojnásobnou početní výhodu. Kaberle našel Pituleho, který poslal puk na druhou stranu brankoviště MILOSLAVU HOŘAVOVI, který si přikopl puk na hokejku a zametl jej do branky. Asistence: Tomáš Pitule, Tomáš Kaberle.

55:29
    Hosté budou 19 sekund bránit ve třech. Zdeněk Tauš (MST) dostává dvě minuty za sekání.

55:04
    Kotouč z rohu propadl k Hořavovi. Horák si povyjel a jeho ránu chytá.

53:48
    Dvě minuty za držení dostává Tomáš Procházka (MST).

53:30
    Redlich se před brankou dostal k odraženému puku po akci Strnada. Branku přestřelil.
    Michal DRAGOUN - 5:1

52:16
    Švaňhal chytře přenechal kotouč Rudovskému, který sice trefil tyč, ale k puku se dostal MICHAL DRAGOUN, vybruslil před branku a překonal dezorientovaného Horáka. Ten poté hokejkou přetáhl tyčku, za což dostává osobní trest. Asistence: Jan Rudovský, Ondřej Švaňhal.

51:12
    Tato přesilovka se hostům vůbec nevydařila.

50:43
    Petruška dvakrát zavezl do pásma, ale pokaždé o kotouč hned přišel.

49:56
    Minuta mostecké přesilovky je pryč, Severočeši se k ničemu nedostali.

48:56
    Jakub Strnad (KLA) dostává dvě minuty za hrubost.

48:30
    Redlich má smůlu. Před chvílí se ke kotouči dostal před brankou, jenže puk mu přeskočil hokejku.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 2. Kaberle (Rudovský, Dragoun), 19. Hořava (Eberle, Lukáč), 29. Tenkrát (Kaberle), 35. Horna (Dragoun), 53. Dragoun (Rudovský, Švaňhal), 56. Hořava (Pitule, Kaberle) – 32. Charousek (Petruška, Havlíček)

Rytíři Kladno: Lukáš (Švihálek) – Klouček, Kaberle, Růžička, Lukáč, Kolářík, Chalupa, Kehar – Rudovský, Dragoun, Švaňhal – Horna, Stach, Tenkrát – Eberle, Pitule, Hořava – Strnad, Dalecký, Redlich.
    HC Most: Horák (Soukup) – Kousalík, Grin, Charousek, Kasal, Havelka, Hora, Kříž, Procházka – Slavíček, Alinč, Bojer – Havlíček, Smolka, Tauš – Petruška, Válek, Nedrda – Mical, Čmolík.

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Toman