Buffalo – Florida 0:2 (kon.) | New Jersey – Montreal 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa 6:3 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:1 (kon.) | Colorado – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Calgary – NY Islanders 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (po pr.)
Los Angeles – Nashville 6:7 (po pr.)
Minnesota Wild
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Toronto Maple Leafs
Sobota 03.01.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto utkání je to vše, pěkný den nebo zbytek noci Vám přeje Jakub Kudláč. (05:08:08)

Brankář Toronta Bernier 8 (27) 90%

Na dnešní střetnutí zavítalo do Xcel Energy Centra 19 168 diváků.

Je dobojováno! Prvního gólu jsme se dočkali až ve 31. minutě, kdy domácí poslal do vedení Brodziak. Toronto vyrovnalo ve 43. minutě zásluhou Fransona při dvojnásobné přesilovce, ale poté se trefil Spurgeon a Koivu, čímž stanovili konečný stav zápasu 3:1 pro Minnesotu.

60:00

60:00
    Jeden z domácích obránců ještě trefil odkrytou branku Toronta, ale těsně po zaznění sirény.

59:55
    Puk za brankou Kuempera, už se nic nestane.

59:35
    Franson posunul puk pouze do středního pásma.

59:10
    Puk však utíká hostujícím hráčům do obranné třetiny.

58:55
    Bernier na střídačce, Toronto hraje power – play.

58:43
    Bully před brankářem Bernierem, čas Torontu na vyrovnání se rychle krátí.

58:10

57:50
    Suter nyní byl u levé tyčky zcela osamocen, ale puk mu přeskočil hůl.

57:20
    Wild opět v útočné třetině, pokus Brodina zblokován.

56:55
    Paris si vyměnil puk s Koivum, ale nic víc.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 31. Brodziak (Coyle, Niederreiter), 48. Spurgeon (Coyle, Koivu), 50. Koivu (Vanek, Pominville) – 43. Franson (Phaneuf, Riemsdyk)

Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Brodin, Suter, Scandella, Spurgeon, Prosser, Bickles – Pominville, Koivu, Parise – Fontaine, Brodziak, Vanek – Coyle, Haula, Niederreiter – Cooke, Carter, Graovac. Trenér: M. Yeo
    Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Franson, Phaneuf, Polák, Gardiner, Hölzer, Rielly – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – Clarkson, Kadri, Winnik – Santorelli, McKegg, Komarov – Ashton, Smith, Booth. Trenér: R. Carlyle

Rozhodčí: Kimmerly, Hebert – Nansen, Miller

Diváci: 19168