Kometa Brno – Slavia 2:5 (kon.) | Zlín – HC Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Hr. Králové – Chomutov 7:2 (kon.)
PZ Kladno – Jihlava 0:9 (kon.) | HC Litvínov – Vsetín 5:0 (kon.) | Vítkovice – Liberec 5:4 (2:1 po s.n.)
Letňany – Olomouc 2:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Poruba 2011 8:1 (kon.) | Písek – Havířov 2:3 (kon.)
Třinec – Sparta 5:2 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC Olomouc
Neděle 04.01.2015, 13:15 • ICE Arena, hala Reebok, Tupolevova 669, Praha 9–Letňany ; • Extraliga staršího dorostu

Zápas ukončilo prodloužení, které muselo nastat po vyrovnání Letňany. V prodloužení byli úspěšnější starší dorostenci z Olomouce, konkrétně Marek HUSTÁK. Ten prostřelil Michala Šoustala přesně a získal tak pro své družstvo tři body do tabulky.

Konečný stav: 2:3 po prodloužení.

Z Letňan je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Tereza Košťálová (15:37:08)

60:27
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MAREK HUSTÁK. Asistence: Jaroslav Škoda, Jiří Horák.

60:01

Šedesát minut nepomohlo zjistit vítěze dnešního zápasu. Martin PRAŽIENKA dokázal v čase 49:37 min. vyrovnat skóre. Olomouc už zareagovat nestihl a o konečném výsledku musí rozhodnout prodloužení.

Stav po třetí třetině: 2:2.

60:00

59:29
    Michal Pařík (LET) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

49:37
    Letňany právě vstřelily branku!
    Využitá přesilovka! Autorem branky je MARTIN PRAŽIENKA. Asistence: David Kolenatý.

47:55
    Dominik Hajšman (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

40:01

Ve druhé části nejdříve Olomouc odskočil zásluhou Tomáše MALÉHO o dvě branky, ale Matějovi CHALUPOVI se o více jak dvě minuty později podařilo náskok Olomouce snížit a šance na vítězství tak pro Letňany zvýšil.

Stav po druhé třetině: 1:2.

40:00

38:56
    Autorem branky je MATĚJ CHALUPA. Asistence: Václav Mařík.

36:28
    Autorem branky je TOMÁŠ MALÝ. Asistence: Miroslav Kuba a Dominik Hajšman.

34:44

32:44
    Jan Machálek (OLO) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

20:01

První třetinu si do rukou vzali olomoučtí hráči. Gólem pro hosty se prosadil Miroslav KUBA ke konci sedmnácté minuty. Domácí sice branku nevstřelili, ale rozhodně se pokoušeli využít své šance.

Stav po první třetině: 0:1.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 39. Chalupa (Mařík), 50. Pražienka (Kolenatý) – 17. Kuba (Klvaňa), 37. Malý (Kuba, Hajšman), 61. Husták (Škoda, Horák)

HC Letci Letňany: Nahodil (Hamalčík) – Pařík, Brabec, Kolenatý, Chvála, Babčuk – Pražienka, Burda, L. Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík. Trenéři: Milan Antoš, Jan Zlatohlávek.
    Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

HC Olomouc: Šoustal (Pospíšil) – Kališ, Kolovratník, Štreit, Metelka, Klvaňa, Škoda – Heža, Spurný, Hajšman, Machálek, Jeklič, Horák, Husták, Malý, Beier, Kuba. Trenéři: Jan Tomajko, Patrik Dostál.

Rozhodčí: P. Würtherle – V. Beneš, Laczko