SR 18 – Lipt. Mikuláš 3:8 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 6:0 (kon.) | Trnava – Senica 3:2 (kon.)
Detva – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Bardejov – Prešov 6:1 (kon.)

59:14
    Tak ešte jedno vylúčenie. Pokorný dostáva 2 minúty za podrazenie.

58:16
    Obe mužstvá už hrajú s piatimi hráčmi.

56:15
    Macík putuje na trestnú lavicu a bude sa nám tak hrať 4 na 4.

55:07
    A ďalšie vylúčenie! Opäť putuje na trestnú lavicu Sloboda a opäť je to za podrazenie.

54:35
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

52:34
    Sloboda teraz dostáva 2 minúty za podrazenie a domáci budú hrať opäť v oslabení.

52:00
    Mikuláš toto oslabenie zvládol a hrá s piatimi hráčmi.

48:38
    Ale pozor! Za krosček dostáva 2 minúty Kadlubiak a mladíci si zahrajú presilovú hru o dvoch hráčov!

47:55
    Teraz pre zmenu vylúčenie na druhej strane. Holiga dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

46:14
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    aj táto presilovka je využitá! Svoj štvrtý bod zaznamenáva RADOSLAV MACÍK, pre ktorého to je druhý gól. Asistencie: Martin Trochta, Erik Janček.

45:34
    A ďalšie vylúčenie mladíkov! Struška- 2 minúty nedovolené bránenie.

42:13
    A využíva tak presilovú hru. Presným úspešným strelcom je JÁN HOLIGA. Asistencie: Juraj Kuric, Radoslav Macík.

40:23
    Sádecký putuje na trestnú lavicu za sekanie. Pridajú hostia ďalší gól?

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Skončila sa nám aj druhá tretina, v ktorej sme videli až 6 gólov! Hostia majú hru plne pod kontrolou a vyhrávajú 3:6.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:05
    Slovensko U18 dalo gól!
    Práve Vadovič našiel voľného SAMUELA BUČEKA a ten presnou strelou pridáva už deviaty gól dnešného zápasu! Asistencia: Andrej Vadovič.

35:56
    Domáci sa ubránili a hrajú s piatimi hráčmi.

33:55
    Vadovič putuje na trestnú za vrazenie na mantinel. Využijú hostia aj túto presilovú hru?

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 15. Valent (Pokorný), 31. Bodák (Trška, Oško), 37. Buček (Vadovič) – 6. Poliaček (Piatka, Uhrík), 12. Uhrík (Janči), 25. Macík (Kadlubiak, Trochta), 29. Bartík (Macík, Kuric), 30. Števuliak (Trochta), 34. Poliaček (Uhrík, Piatka), 43. Holiga (Kuric, Macík), 47. Macík (Trochta, Janček)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska (30. Cibulka)- Vadovič, Hatala Pokorný, Kolesár, Bodák, Trška, Jendroľ, Themár- Sloboda, Hecl, Hatala, Valent, Horváth, Buček, Oško, Struška, Andrisík, Ondrušek, Žiak, Mihalko.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý- Černý, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Janči, Mezovský, Oravec, Moravčík- Kuric, Macík, Bartík, Janček, Trochta, Števuliak, Piatka, Poliaček, Uhrík.

Rozhodčí: Snášel- Farkaš, Pribula.